На аукціон буде виставлений останній Holden, що виготовлений в Австралії

0

У той час як “останній” Holden Commodore, який офіційно згорнув австралійську виробничу лінію та вийшов з дверей заводу Елізабет, утримував американський автомобільний гігант General Motors, остаточний Commodore пройшов через кузовні та лакофарбові цехи (де були панелі автомобіля зібраний та пофарбований) виставлений на аукціон наприкінці цього місяця.

“Цей автомобіль відрізняється від автомобіля, який Holden [рекламував] як останній на конвеєрі, який був підготовлений заздалегідь до дати його збірки”, – заявив речник Lloyds Auctioneers.

Цей конкретний транспортний засіб є останнім кузовом, який було обрамлено, зібрано та пофарбовано, а також має останній ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN), який надається Холдену австралійського виробництва.

Автомобіль придбав фабричний працівник, який з’ясував, що “останній” комодор, якого тримав Холден, насправді був не останнім серійним номером. Він відстежив машину у дилерському центрі Мельбурна, і зараз її можна взяти, маючи лише 102 кілометри на одометрі.

Очікується, що Commodore, побудований в комплектації V8 з підтримкою SS-V Redline, отримає шість цифр.

“Ми дуже раді запропонувати останнього” Holden “, коли-небудь обрамленого, штампованого та розписаного в Австралії, останнього!” сказав пан Лі Хамс, керівник операційного відділу компанії Lloyds Auctioneers.

Аукціонний дім заявляє, що інтерес до “Commodore” був великим, отримуючи запити від колекціонерів, ентузіастів-інвесторів з усієї Австралії.

“Є дуже пристрасні ентузіасти та колекціонери Холдена, які хочуть володіти цією особливою частиною австралійської історії. Ми розпочинаємо всі аукціони з $ 1 – ціни, яка немає прецеденту на таке авто, оскільки вона настільки рідкісна, ніколи не буде жодного останнього Холдена. ” – сказав містер Хамес.

Після закриття бренду Holden в Австралії не дивно, що попит на рідкісні транспортні засоби, такі як цей, зріс.

Зовсім недавно ми стали свідками продажу HT Holden Monaro GTS 350 в 1969 році. Перший заводський гоночний автомобіль зібрав 750 000 доларів.

Також на ці вихідні на аукціон виходить один із найпотужніших та найдосконаліших австралійських коли-небудь побудованих – один із чотирьох HSV GTSR W1 Maloo. На даний момент найвища ставка становить 1050 000 доларів.

“Цей автомобіль був секретним проєктом, побудованим під плащем мовчання на честь двох австралійських ікон. Перший – Холден, а другий – класичний Aussie ute. Це, мабуть, одна з найбільш колекційних автомобільних машин в Австралії, і це одна з чотирьох коли-небудь побудованих “, – пояснює пан Хамес.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПоказано оновлений Mini Hatchback 2021 року: ціна, характеристики та дата випуску
наступна статтяІлон Маск отримає 9 мільярдів доларів бонусу – звіт Tesla

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я