На аукціоні виставлений практично новий і дуже рідкий суперкар Saleen

0
272
Saleen S7 LM
Saleen S7 LM

На сайті Bring a Trailer продається дуже рідкісний суперкар Saleen S7 LM в стані майже нової машини.

2-дверку 2007 виробничого року, пробіг якої становить 255 км, в позаминулому році вирішив переналаштувати сам виробник. Оригінальну модель S7 перестали випускати ще в 2000-х, але кілька років тому американський бренд анонсував виробництво ще семи екземплярів суперкара в спеціальній версії LM. Виставлений на продаж автомобіль став останнім з дуже рідкісної серії.

На відміну від базової моделі S7 особлива модифікація LM має інші аеродинамічні компоненти і більш сучасний інтер’єр з цифровою «приборкою» і інформаційно-розважальним комплексом з сенсорним екраном. Поряд з цим салон обзавівся деякими косметичними змінами.

Все S7 в рух приводив 7,0-літровий мотор Ford, але в різних варіаціях. В продажі  машина має 1000-сильний (1150 Нм) твін-турбо двигун V8. Трансмісія – 6-швидкісна МКПП. Спочатку Saleen S7 LM коштував 1 мільйон доларів. Скільки було витрачено на перебудову авто, в оголошенні не сказано, відомо тільки те, що нинішній власник купив 2-дверку в минулому році. Варто сказати, що на момент написання матеріалу вартість суперкара становила 449 000 доларів США, при цьому до завершення торгів ще 6 днів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

six + seven =