На Дарницькому мосту в Києві пробурили й забетонували половину паль під опори нової розв’язки

0

На залізнично-автомобільному мості через Дніпро у місті Києві пробурили й забетонували половину буронабивних паль, необхідних для спорудження лівобережної розв’язки. Роботи тривають у режимі 24/7. У планах — завершення основних робіт до кінця 2022 року. Як просувається будівництво?На об’єкті працюють 110 фахівців, залучено понад 50 одиниць спеціалізованої мостобудівної техніки.Зокрема, 2 потужні бурові установки.

Окрім буріння, триває виготовлення металевих конструкцій, бетонні та інші роботи. Зокрема, фахівці роблять шпунтове огородження для влаштування ростверка тіла опори, самі ростверки, стапелі для укрупнення елементів металевих прогонових будов, тимчасові опори для монтажу готових будов.

Що наразі зроблено на мосту?

 

влаштовано п’ять фундаментів та сім ростверків підпірних стін на споруді №8;

 

споруджено ростверк стояна споруди №5;

 

виготовлено стояк на споруді №5;

 

забетоновано половину буронабивних паль, необхідних для спорудження розв’язки. Проєктом спорудження лівобережної розв’язки Дарницького мосту передбачається будівництво двох з’їздів на Дніпровську набережну (у бік проспекту Бажана й у бік мосту Патона) та заїзду на міст (з боку проспекту Бажана). Підрядник: Група Компаній “Автострада”. ДовідковоНа початку жовтня 2021 року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» підписала контракт вартістю 1,15 млрд грн з компанією «Автострада» на проведення будівельних робіт на залізнично-автомобільному мості через Дніпро у місті Києві. Залізнично-автомобільний Дарницький міст понад десять років знаходився у недобудованому стані. Відсутність автомобільних з’їздів на лівому березі Дніпра стала причиною того, що транспорт не може використовувати Дарницький мостовий перехід, як це передбачено проєктом. У результаті виник дисбаланс транспортних потоків міста Києва: сусідні мости — Південний та Міст ім. Є. О. Патона — значно перевантажені, тоді як Дарницький має суттєвий резерв пропускної здатності. Завдяки наявності 6 смуг руху, по 3 у кожному напрямку, після завершення проєкту, його пропускна здатність буде становити 35 тисяч автомобілів на добу.

На Дарницькому мосту пробурили й забетонували половину паль під опори нової розв'язки

 

На Дарницькому мосту пробурили й забетонували половину паль під опори нової розв'язки

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяLotus зняв з виробництва одразу 3 спорткара
наступна статтяGeneral Motors пропустить виставку CES через омікрон-варіант

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я