На продаж виставлять доопрацьований Ford Explorer XLT 1994 року

0
273

На аукціон Mecum 13 січня наступного року виставлять Ford Explorer XLT, який був підданий доопрацювання і перейменований.

Варто зауважити, що модернізацією авто займався його нинішній власник Девід Мослі. За його словами, він був радий, що зміг придбати автомобіль майже з цілою заводською фарбою, оскільки всього було випущено три екземпляри Explorer XLT 1994 року випуску в зеленому відтінку Metallic Pea – мова йде про колір кузова моделі, який робить її схожою на універсал FAMILY Truckster «Wagon Queen» з фільму «Канікули».

Таким чином, слова Truckster взято саме з кінокартини, а Cherokee, оскільки Мослі є власником автосалону, який називається Cherokee Auto Group. Так і вийшла назва Cherokee Truckster, логотип якого красується на передньому бампері.

Мослі зазначив, що купив модель Explorer, яка вже мала деяким кастомні елементи, на зразок радара, підніжки зі скловолокна, хромованих молдингів. У свою чергу, він додав машині дерев’яне оздоблення, щоб вона ще більше нагадувала «Тракстер» сім’ї Грізволд.

Ford Explorer
Ford Explorer

Cherokee Truckster оснащується 4,0-літровим мотором V6, який функціонує спільно з автоматичною трансмісією. Хоча характеристики мотора не розкриваються, можна припустити, що він залишився без змін з огляду на проведення модернізації лише зовнішнього вигляду.

Говорячи про орієнтовну вартість майбутнього лота в особі «Тракстера» на базі моделі Ford, то вона поки тримається в секреті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

three + 2 =