Найбільший автономний вертоліт R550X піднімає вантаж масою до 550 кг та має дальність польоту 650 км

0

Стартап Rotor Technologies представив найбільший автономний вертоліт R550X для цивільного використання. Він призначений для вантажних, комунальних та морських операцій, які вимагають великої вантажопідйомності та дальності польоту, чим можуть забезпечити дрони або VTOL.

Вертоліт призначений для підйому важких вантажів масою до 550 кг. Маючи час польоту більше трьох годин і максимальну швидкість 241 км/год, R550X пропонує можливості вертикального зльоту/посадки і польотів на великі відстані, недоступні для дронів і VTOL. дальність польоту 650 км при крейсерській швидкості 201 км/год.

R550X оснащений шестициліндровим поршневим двигуном Lycoming IO-540, який працює на авіаційному бензині з низьким вмістом свинцю 100LL, але компанія вивчає інші варіанти палива, такі як Jet-A або екологічно чисте авіаційне паливо (SAF).

В гелікоптері R550X використовується набір датчиків та цифрове електродистанційне керування для безпечної та автономної роботи в широкому діапазоні робочих середовищ, у тому числі вночі та в умовах обмеженої видимості.

Програмне забезпечення літака може запобігти причинам аварій гелікоптерів, такі як ненавмисний вхід у метеорологічні умови по приладах (I-IMC), стан вихрового кільця, удар щогли , втрата управління та керований політ на місцевості (CFIT). Зв’язок між літаком і наземними диспетчерами використовує комбінацію прямого радіозв’язку, мереж LTE/стільникового зв’язку та супутникового зв’язку.

R550X відноситься до категорії вантажних безпілотних гелікоптерів. морських операціях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАкумуляторна система Gemini збільшить запас ходу електромобіля BMW iX до 966 км, а Tesla Model S до 1210 км
наступна статтяTesla відкликає понад 2 мільйони автомобілів, щоб запобігти неправильному використанню автопілота

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я