Названі 8 корисних мобільних додатків для водіїв

0

У сучасному світі актуальність мобільних додатків зростає з кожним днем.

Найчастіше водії відчувають деякі труднощі за кермом, наприклад, коли не знають як їм проїхати до потрібного місця або якщо потребують допомоги. На сьогоднішній день різні проблеми можна вирішити за допомогою гаджетів і спеціальних програм для них. Так фахівці назвали 8 корисних додатків, які можуть стати в нагоді водієві.

На першому місці знаходиться «Навігатор», за допомогою якого можна прожити маршрути не тільки в Україні, але і в ряді інших країн. На випадок, якщо цього виявилося недостатньо, є ще один додаток, що зайняло друге місце в рейтингу – Maps.me, що особливо актуально для мандрівників за кордоном.

Далі йде Redigo – додаток, що об єднує навігатор і гід, який працює навіть у відсутності інтернету. Крім того фахівці виділили відеореєстратор RoadAR, завдяки яким водій буде сповіщений про дорожніх знаках і швидкісних обмежень. Крім цього він записує відео поїздки, правда вимагає значної оперативної пам’яті

Крім того є додаток HUD АнтиРадар, що поєднує в собі цифровий спідометр, що нагадує про перевищення швидкості, і радар-детектор, що попереджує про камерах. Також це і портативний проекційний дисплей, який в темний годину транслює зображення на лобове скло.

Також фахівці виділив додаток MultiGO, яке відображає актуальні ціни на паливо на різних АЗС і має зручний інтерфейс і фільтр. У разі критичних ситуацій також не зайвим буде додаток «Перша допомога», у якому можна подивитися поради щодо надання допомоги потерпілим.

Замикає рейтинг Airbnb – додаток, за допомогою якого можна орендувати нерухомість по всьому світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКитайці зробили незвичайний проекційний дисплей для водіїв авто
наступна статтяКупеобразную версію Audi Q5 Sportback зняли без камуфляжу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я