Новий електричний літак Electron 5 отримав дальність польоту до 750 км із корисним вантажем 500 кілограм

0

Голландський стартап Electron Aerospace представив свій оновлений чотиримісний електричний літак Electron 5 з акумуляторною батареєю для приватних клієнтів.

Зміни в конструкції включають додавання великих вантажних/пасажирських дверей з рухомими сидіннями та дверного порогу, що полегшить клієнтам вхід та вихід з кабіни, дозволяючи при цьому завантажувати стандартний піддон ЄС вагою до 500 кг.

Інтер’єр салону був перероблений: розкішні сидіння в автомобільному стилі з обробкою з преміальних тканин, USB-портами та складними столиками дозволили звільнити більше місця для багажу або забезпечити комфорт та створити ідеальне середовище для ділових мандрівників.

За словами засновника та генерального директора Electron Йозефа Моуріс, зміни зроблять літак більш корисним для ширшого спектру застосувань, а саме для приватної та ділової авіації, а також для вантажних перевезень або польотів з медичної евакуації.

Electron 5 призначений для перевезення чотирьох пасажирів або корисного вантажу масою 500 кг на відстань до 750 км зі швидкістю 300 км/год.

Зміщення акценту на ринок приватної авіації сталося після того, як компанія раніше концентрувалася на регіональній повітряній мобільності. За словами Муріса, плани з розробки вантажної та навчально-тренувальної версії літака також залишаються чинними.

Компанія заявляє, що зміни до конструкції літака були внесені на основі двох повнорозмірних макетів кабіни, які раніше збудував Electron. «Ми зрозуміли, що вихід на ринок електричних літаків дійсно відбуватиметься за рахунок приватних та ділових польотів, чи то необхідність фактично зосередитися на нульових викидах з погляду компанії, чи потенціал вищих цін, які можуть платити корпоративні клієнти», – сказав Муріс.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЕлектромобілі компанії Helixx можна орендувати лише за 0.25 цента/годину або за 6 доларів/день
наступна статтяЯк виїхати з кругового перехрестя і не втрапити у халепу: непросте завдання з ПДР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я