Новий Renault Kangoo здивував гігантським дверним отвором

0
1541

Зовні Renault нагадує концепт Kangoo Z.E., який є електрокаром

Модель Renault Kangoo перейшла в третє покоління. Правда, французи поки обмежилися показом екстер’єру та інтер’єру та розкрили трохи цікавих деталей. Але ні списку силових агрегатів, ні докладних характеристик ще немає. Хоча компанія уточнила, що Kangoo буде доступний в електричній версії, в чому ніхто й не сумнівався.

Відверто кажучи, моделей буде чотири: просто Kangoo і Kangoo Van, а також Express і Express Van – раніше ця версія звалася Kangoo Express.

У салоні Kangoo з переважанням горизонтальних ліній працюватиме мультимедійна система Easy Link. Обіцяно дуже багато простору для дрібниць.

Однією з найбільш інтригуючих особливостей стала система Easy Side Access (полегшений доступ збоку) для комерційної версії Kangoo Van. Це абсолютно несподіване для масової продукції рішення: бічні двері тут відкривають отвір без центральної стійки. Поки компанія не розкрила всіх деталей, намалювавши з цього приводу лише скетч. До Easy Side Access гарніром йде система Easy Inside Rack – якийсь відважний «балкон» для довгих предметів всередині вантажного відсіку, що дозволяє перевозити їх нагорі, звільняючи місце на підлозі.

Ширина отвору становить 1416 мм, що вдвічі більше, ніж отвір дверей раніше. Переднє пасажирське крісло складається врівень з підлогою.

Зверніть увагу: Renault Express відрізняється від родинного Kangoo більше, ніж здається. У Express  інша передні двері з суцільним склом, тоді як у Kangoo – з розділеним. Вантажний відсік Express  ззаду оснащений двома орними стулками. Різні і ліхтарі.

Для моделі Kangoo Van заявлені бензинова і дизельна версії з «механікою» і «автоматом», плюс електрична. А до того ж дві модифікації по довжині з корисним об’ємом вантажного відсіку від 3,3 до 3,9 м ³ на стандартній версії і від 4,2 до 4,9 в подовженою. Водієві вантажної версії будуть допомагати цифрове салонне дзеркало, а також асистент стабілізації причепа Trailer Swing Assist, контроль стійкості на гальмуванні Brake Stability Control і просунута система автоматичного гальмування Advanced Emergency Active Braking.

Інтер’єр Express схожий на салон Kangoo лише загальним стилем. Але тут важіль трансмісії перебрався з припливу консолі на підлогу, а екран мультимедійної системи – під центральні дефлектори. Про бічному передньому склі без додаткового віконця ми вже говорили.

Renault Kangoo Van і Kangoo будуть проводитися на заводі Renault у французькому Мобеж, а продаватися в Європі і на деяких міжнародних ринках. Renault Express Van і Express буде випускати завод компанії в Танжері (Марокко). При цьому Express Van вийде як на ринок Європи, так і за її межами, а пасажирський Express буде продаватися тільки поза Європою. У продаж Kangoo і Express надійдуть з весни 2021 року. Незадовго до цього моменту буде проведена вже повномасштабна презентація всієї лінійки.

Історія

Модель Kangoo з’явилася в 1997 році і була тісно пов’язана з «другим» Clio. Мала декількома версіями кузова, клоном Nissan Kubistar, а випускалася у Франції, Аргентині, Марокко та Малайзії. Панельний вен звався Kangoo Express, а ще продавалася варіація Trekka з повним приводом. Природно, автомобіль проходив рестайлінг.

У Kangoo було близько півтора десятка версій моторів – як бензинових, так і дизельних (атмосферних і з наддувом), з робочим об’ємом від 1,0 до 1,9 л і потужностями від 55 до 95 сил. Були версії на метані і зрідженому газі. Обмеженою серією випускалися Kangoo-електрокар і заряджається від розетки гібрид Elect’road (справа внизу).

У 2007 році було представлено друге покоління на платформі Renault C, тісно пов’язане з тодішнім Меганом. Безпека підвищили електронна система стабілізації і до шести подушок безпеки, комфорт – круїз-контроль, датчики дощу і світла. Вибір моторів стиснувся до бензинових 1.2 і 1.6, і дизеля 1.5 (діапазон потужностей від 70 до 110 сил). Клонами виступили Mercedes-Benz Citan і Nissan NV250. А різноманітність кузовів підросло. У Kangoo було три версії колісної бази і три висоти даху.

Пасажирська версія могла бути тільки п’ятидверною, а панельний фургон як з п’ятьма, так і трьома дверима (при цьому задні – двостулкові). У 2012-му з’явився семимісний Kangoo Grand.

На базі цього покоління в 2011-му був створений 60-сильний електрокар Kangoo Z.E., вже серійний. На одній зарядці він проходив 170 км за стандартом NEDC, а в 2016-м, змінивши батарею з 22 на 33 кВт • год, – 270 км. У 2019 м в світ вийшов Kangoo Z.E. Hydrogen з водневими паливними елементами, які підняли запас ходу до 370 км (WLTP). З 1997 року обидва покоління Kangoo розійшлися тиражем більше чотирьох мільйонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

15 − thirteen =