Новий електричний кросовер Volvo EX90 працюватиме як електростанція для будинку

0

Volvo Cars у своїй новій моделі використовуватиме двонапрямлену зарядку.

Відтепер разом із багатьма іншими електромобілями, Volvo створюватимуть віртуальну силову установку – коли будуть підключені до електромережі. Вона допоможе вирішити домашні справи та забезпечить комфортне життя у дорозі. Після від’єднання від електромережі, власники матимуть «акумулятор на колесах». Завдяки йому вони легко приготують їжу, підключать електроінструменти, музичну систему тощо.

Повністю електричний EX90 стане першим автомобілем Volvo, апаратно готовим для двонапрямленої зарядки. Це зробить споживання електроенергії ще більш дешевим, ефективним та екологічним. Світова презентація новинки очікується 9 листопада.

У поєднанні з інтелектуальним заряджанням, доступним через застосунок Volvo Cars для смартфонів, власники зможуть заряджати EX90 у час, коли низький попит та вартість електроенергії. Тобто тоді, коли енергія використовує основні ресурси саме відновлюваних джерел. Електромобіль також економитиме накопичені запаси енергії для їх подальшого використання.

Інтеграція двонапрямленої зарядки у Volvo EX90 дозволить власникам живити електроенергією свій дім та інші електричні пристрої.

«Власники Volvo EX90 заряджатимуть своє життя енергією, — наголосив керівник відділу електрифікації екосистеми Олів’є Ледель. — Акумулятор EX90 багатофункціональний: ним можна зарядити електровелосипед чи живити прилади для приготування їжі на відкритому повітрі. EX90 здатний забезпечити електроенергією будинок у пікові години дня».

Також електромобіль Volvo EX90 здатен віддавати частину свого заряду іншим сумісним Volvo. І навпаки – отримає таку ж допомогу від них, якщо потрібно більше заряду для подальшої подорожі.

Очікується, що весь процес заряджання буде автоматичним і повністю керованим через функцію інтелектуального заряджання у застосунку Volvo Cars: основний алгоритм зменшить ризик повного розряджання акумулятора шляхом обмеженого використання батареї.

Ефективне використання електроенергії у побуті

Двонапрямлена зарядка, залежно від енергетичного ринку, дозволить власникам підтримувати мережу різними способами. Можна отримувати більше енергії, коли є надмірна ємність відновлюваної енергії, та під час пікового навантаження відправляти її назад у мережу. Очікується, що у майбутньому більшість електромобілів матимуть таку функцію, тому мережу вдасться балансувати частіше. А це – підвищення її загальної стійкості за рахунок зменшення потенційних втрат енергії з відновлюваних джерел.

Лише уявіть: ви повертаєтеся додому з роботи із достатньою кількістю енергії в акумуляторі, що раніше вже зарядився дешевшою та чистішою електроенергією. Увечері, коли ціни на електроенергію вищі, ви підключаєте Volvo до розетки та живите мережу. Власники EX90 отримують дві основні переваги. Перша – заощадження коштів на витрати за електроенергію – вона дешевша при використані кліматично нейтральних джерел. Друга – відправлення назад у мережу чистішої енергії.

Разом із електромобілем EX90, для комфортного використання двонапрямленої зарядки Volvo Cars запропонує також необхідне обладнання. Наприклад, удосконалений зарядний пристрій Wallbox та систему управління енергією будинку. Інші аксесуари — приміром, адаптери для електроприладів і кабелі для зарядки автомобілів — також будуть доступні.

Авто24:https://auto.24tv.ua/novyi_elektrychnyi_krosover_volvo_ex90_pratsiuvatyme_yak_elektrostantsiia_dlia_budynku_n41797

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Києві почали діяти нові тарифи на паркування автомобілів
наступна статтяЗСУ отримали пересувні майстерні для HMMWV на базі вантажівок MAN

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я