Новий Opel Astra GTC: яким він може бути

0

Минулого літа німецька компанія представила нове покоління свого п’ятидверного хетчбека. Вже скоро модельна гамма розшириться за рахунок універсала, ми ж вирішили представити Астру в ще одному варіанті кузова, в якому вона пропонувалася протягом більшої частини своєї історії.

Astra першого покоління із заводським індексом F з’явилася в 1991 році, вона мала дуже широкою гамою пропонованих кузовів – седан, три- і п’ятидверний хетчбеки, універсал і навіть кабріолет. У другій генерації, що отримала індекс G, до цього переліку додалося також купе, яке в наступних поколіннях більше не з’являлося. У певному сенсі з третьої генерації зразка 2003 року його роль перейшла до трьохдверний хетчбек, який отримав ім’я GTC і кілька змінений дизайн зі спортивним ухилом. Такий варіант існував в третьому і четвертому (з 2010 року) поколіннях Айстри, п’яте ж покоління надало споживачам мінімальний вибір, який складався лише з 5-дверного хетчбека і універсала. Що стосується нової Astra, яка була офіційно представлена ​​в липні нинішнього року, то поки вона існує тільки у вигляді хетча з п’ятьма дверима, трохи пізніше до нього додасться універсал (його рендери ми опублікували в минулому місяці), також повинна з’явитися крос-версія. Про тридверної модифікації ніякої інформації немає, хоча їй міг би добре підійти новий стиль бренду.

 

Як вже говорилося, версії GTC володіли оригінальним кузовом і не були просто 3-дверними версіями «пятідверки». Вони володіли більш низьким рівнем даху (наприклад, висота Astra GTC четвертого покоління з індексом J становить 1489 мм проти 1510 мм у 5-дверної модифікації). Також їм притаманний більш стрімкий силует з великим нахилом задніх стійок, що також знайшло своє відображення в наших рендера. Крім того, хетчбек отримав більш вузькі і витягнуті фари і трохи змінені за формою ліхтарі.

 

Нова Астра побудована на платформі EMP2, яку також використовує французький хетчбек Peugeot 308 нового покоління. Моторна гамма у них також загальна – бензинова «турботройка» 1.2 потужністю 110 або 130 к.с. і дизельний 4-циліндровий 1.5 з віддачею в 130 сил. Базові модифікації комплектуються 6-ступінчастою механічною коробкою передач, в той час як 130-сильні версії можуть поєднуватися з 8-ступінчастим “автоматом”.

Opel Astra GTC (J) зразка 2010 року

Opel Astra GTC (J) зразка 2010 року

Opel Astra GTC (J) зразка 2010 року

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

two × four =