Оновлені кросовери Alpina XD3 і XD4 краще за донорів

0

Поява кросоверів Alpina після презентації оновлених моделей BMW X3 і X4 було лише питанням швидкого часу. Майстрам для цього знадобилося витримати паузу всього в пару днів – особливий статус фірми дозволяє працювати над донорами ще до їх офіційної прем’єри. З паркетниками компанії довелося працювати не вперше – моделі XD3 і XD4 як дизельні альтернативи «емкам» розширили сімейство фірми ще три роки тому. У представлених машин з’явився новий обвіс, а трилітрові рядні «турбошестёркі» тепер видають 394 л.с. і 800 Н • м – це на шість «конячок» і 30 ньютон-метрів більше, ніж у попередників.

Обвіс хоч і став візуально грубіше, але все ж відповідає фірмовому стилю ательє. Список доступних опцій ідентичний такому у початкових кодів. У палітрі кузова п’ять кольорів. Характерний синій вимагає доплати € 1950.

Базовими вважаються колеса з шинами розмірністю 255/45 ZR20 спереду і 285/40 ZR20 ззаду. За доплату автомобілі обладнають 22-дюймовими дисками, але доведеться пожертвувати 5 км / год від максималки. Вуглецеві гальма – теж опція.

Основою для оновлених Альпін послужили «ікси» з шильдиками M40d і 340-сильними (700 Н • м) агрегатами під капотами. Тяга на всі колеса йде через восьмиступінчастою “автомат”. Розгін до 100 км / год з місця займає у таких модифікацій 4,9 с. Кросовери XD3 і XD4 роблять це швидше – за 4,6. Завершується прискорення на 267 і 268 км / год відповідно. Справа тут не тільки в форсованих двигунах, але і в переналаштованою системі повного приводу xDrive. Оновлення параметрів матиме і рульове управління.

Всередині автомобілі показувати не стали, але здогадатися про наявність фірмових штрихів типу синьою графіки на цифровий панельці або характерних шильдиків нескладно. Втім, інтер’єр можна індивідуалізувати до найдрібніших деталей – у фірми для цього є своє особливе відділення.

Паркетники без доплати оснащуються електронокерованими амортизаторами з альпіновскімі настройками, самоблокується заднім диференціалом і комплексом Performance Control. Система запобігає недостатню обертальність, пригальмовуючи в міру необхідності кожне колесо окремо. Новинки вже доступні до замовлення, але перше поставок доведеться чекати до листопада поточного року. Ціни в Німеччині на XD3 починаються з € 85 900 (7,5 млн рублів), а на XD4 – з € 89 100 (7,79 млн руб).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я