Оцініть дерев’яну копію фургона-пікапа Volkswagen Type 2

0

Ентузіасти вже змучилися чекати ID Buzz і перемикнулися на теслярську справу.

Класичний автобус-фургон-пікап Volkswagen пам’ятають багато автолюбителів, а деякі особливо обдаровані майстри навіть роблять його дерев’яні копії. Саме цей екземпляр відсилає до покоління Type 2, до версії пікапа 1976 року.

Відео триває всього вісім хвилин і починається воно зі звичайного дерев’яного бруска, який в руках умілого теслі перетворюється в репліку класичного автомобіля. Копія має безліч деталей, починаючи від вентиляційних отворів і закінчуючи дверними ручками.

Для великих робіт майстер використовує електричний інструмент, але тонка доведення здійснюється за допомогою зубила і молотків різних розмірів. Цікаво, що іграшкова машинка оснащена функціональною підвіскою. Двері відкриваються і закриваються, бічні сторони і задні двері на кузові пікапа теж в робочому стані.

Є навіть детально пророблений двигун і крутяться колеса. Ми навіть уявити собі не можемо, скільки насправді майстру треба було часу на проєкт. До речі, зроблений він для одного, і ми впевнені, що той справедливо оцінив роботу.

Не так давно ми розповідали про масштабнішу дерев’яну копію Ferrari 250 GTO, яка оснащена всією необхідною технікою для пересування по дорогах. Кузов стоїть на металевому шасі, також є справжні колеса з покришками, амортизатори й електрична силова установка. Запас ходу, очевидно, невеликий, так само як і максимальна швидкість. Втім, навіщо їхати швидко, коли публіці потрібно дати можливість детальніше розглянути творіння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяFord Fiesta оновлена: більш яскравий дизайн і цифрова «панелька». Фото
наступна статтяОновлений Ford Expedition постане на виставці у вересні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я