Особливості та переваги двигунів Нonda

0

Японська компанія Нonda відома у світі як виробник двигунів, мотоциклів, автомобілів, роботизованої техніки. Продукція завоювала заслужену популярність у всьому світі, оскільки відповідає потребам сучасного користувача. Інтернет-магазин Honda Power Products є прямим дистриб’ютером торгової марки. На сайті honda.com.ua є можливість замовити оригінальні товари бренду «Хонда».

Головні відмінності двигунів компанії Нonda

Двигун є серцем моторизованої техніки. Від його потужності, можливостей залежить робота обладнання. Компанія Нonda стала революціонером у розробці та виготовленні двигунів, оскільки використовує нестандартні методи у проектуванні приладів. Автомобілі бренду славляться приголомшливими конструкторськими рішеннями інженерів компанії.

Оригінальний підхід до, здавалося б, банальних рішень і став ключовим поштовхом до інноваційного конструювання двигунів. Продукція Нonda відрізняється від іншої завдяки кільком особливостям:

  • Обертання проти годинникової стрілки. Такий напрямок руху характерний лише для продукції бренду «Хонда». Причиною такого рішення вважають бажання Січіро Хонда вирізнити свої вироби поміж інших брендів. Деякі аналітики вбачають у нехарактерному напрямку руху прагнення досягнути межових швидкостей обертання. Це дозволяє автомобілю працювати в екстремальних умовах.
  • Технологія VTEC, яка дозволяє досягти максимально ефективного газорозподілу. Двигун може працювати на надвисоких оборотах (чого не можуть вироби конкурентів). Автомобілі нових років випуску мають удосконалену газорозподільчу систему i-VTEC (забезпечує оптимальне співвідношення об’єму циліндра та потужності).
  • Ефективна робота на надвисоких оборотах. Інноваційні конструкторські рішення дозволили створити двигуни, які працюють на оборотах 5000 об/хв і вище, що неможливо для інших автомобілів. Надвисокі обороти відкривають друге дихання для двигунів «Хонда».

Де придбати оригінальну продукцію «Хонда»

Інтернет-магазин Honda Power Products пропонує двигуни бензинові для транспортних засобів, двигуни для човнів, мототехніку, газонокосарки, мотокоси, снігоприбиральні машини та ін. Купуючи продукцію у перевіреного постачальника, клієнти отримують лише оригінальний товар, гарантію від виробника, швидку доставку регіонами країни.

На складі зберігається великий асортимент товарів, тому відправлення замовлення відбуваються на наступний день після оформлення покупки. Компанія пропонує обмін та повернення техніки. Доставку забезпечує компанія Нова Пошта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяNissan відновлює продажі та сервісне обслуговування в Україні
наступна статтяHonda презентувала два нові електромобілі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я