Патрульну поліцію можуть залучити до перевірки авто з ГБО

0

Нафтогазова Асоціація (НАУ) позитивно оцінює посилення контролю за експлуатацією автомобілів цін на чорне золото, адже через неякісне або неправильно встановленого газобалонного обладнання в небезпеці опиняються не тільки водії, а й пішоходи і навколишня інфраструктура

Раніше деякі автовласники встановлювали газобалонне обладнання на сумнівних станціях техобслуговування, які в свою чергу мали право видавати Акти технічної експертизи на своє ж обладнання. У зв’язку з цим були часті випадки загоряння і вибухів ГБО, встановленого з технічними порушеннями. Це відбувалося і на АЗС, і під час дорожнього руху.

Про це наголошують в НАУ.

Через наявність зловживань зі сторони водіїв, патрульна поліція може отримати право перевіряти автомобілі, оснащені ГБО

У Нафтогазовій Асоціації України (НАУ) вважають, що в Україні їздить невідома кількість автомобілів з сумнівними газобалонними установками, тому переобладнаний під альтернативне паливо транспорт потрібно поставити на більш суворий контроль.

Транспортні засоби з ГБО пропонується маркувати спеціальними розпізнавальними знаками, також необхідно ввести обов’язковий періодичний техогляд для автомобілів на газі.

Чому автомобілі з ГБО мають бути більш “контрольованими”

Необхідність перевірок аргументують тим, що експлуатація неякісних та прострочених балонів створює небезпеку як для водія і пасажирів, так і для інших учасників дорожнього руху.

Термін служби газового балона становить 10-25 років в залежності від його типу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЕксперти провели дослідження бензину А-95 в Україні: де можна заправлятися, які заправки краще оминати
наступна статтяЄвросоюз заборонив підсвічування статуетки на капоті Rolls-Royce

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я