Перевірка на поліграфі – детекторі брехні Львів

0

Тестування на поліграфі — інструмент, який дозволяє швидко встановити істину в ситуаціях, коли немає надійних свідків, доказів або потрібно отримати правдиву інформацію про людину або її дії. Результати перевірки допомагають прийняти важливе рішення та уникнути небажаних ситуацій (наприклад, проблем і бізнесі). 

Послуга важлива не тільки при розв’язанні кадрових питань, розслідуванні злочинів, крадіжок, але й в особистих справах. За допомогою детектора брехні можна встановити факт подружньої зради, вирішити майнові або грошові питання. Слід зазначити, що поліграф є тільки інструментом, який використовують спеціально підготовлені фахівці для збору інформації та її подальшого аналізу з метою встановлення справедливості.

Для чого використовується детектор брехні?

В недавньому минулому тестування проходили лише працівники СБУ та МВФ, але сьогодні в Україні за цією послугою звертаються для розв’язання низки важливих питань:

  • у бізнесі — при внутрішніх розслідуваннях для виявлення зловживання службовим становищем, крадіжки матеріальних і нематеріальних цінностей;
  • в торгівлі — при недостачах для опитування працівників і виявлення винного;
  • в судових справах — для підтвердження або спростування вини, пошуку доказів злочину;
  • при прийнятті на роботу — для перевірки кандидата на наявність небажаної залежності, зв’язків з криміналом, при необхідності збереження секретності даних;
  • у сімейних справах — при підозрі подружньої зради та в нестандартних життєвих ситуаціях.

Експертиза може бути проведена для однієї людини або цілого колективу. Компанія Поліграф Львів https://polygraph-top.com.ua/ надає послуги в усіх регіонах України, а також у столицях Європи, та має підготовлений штат професійних поліграфологів. Отримати результат можна в день опитування, щоб відновити істину та прийняти правильне рішення.

Алгоритм та формат перевірки на поліграфі

Щоб експертиза відповідала найвищим стандартам, використовується новітнє обладнання та сучасні методи збору, обробки й аналізу даних. Питання підбираються індивідуально та попередньо узгоджуються із замовником. Наприклад, при прийнятті на роботу вони будуть мати професійний ухил та дозволять перевірити надійність кандидата. Кожен учасник процедури підписує документ про добровільну згоду на проведення тестування. Даний документ не потрібен лише при проведенні тестування за рішенням суду.

Слід зазначити, що обдурити поліграф майже неможливо, тому така процедура є надійним інструментом отримання правдивої інформації в різних ситуаціях. Точність перевірки на детекторі брехні сягає 98%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяДепутати придумали новий податок для таксистів та кур’єрів
наступна статтяMitsubishi Fuso показало перше фото футуристичної вантажівки Super Great

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я