Polestar додав потужності вже проданим LiftBe

0

Платне оновлення програмного забезпечення покращує динаміку електричного транспортного засобу.

Польстан, протягом багатьох років, виконуючи роль судового тюнера Volvo, вперше “заряджено” свою власну модель – електричний підйом 2. Новачка автовиробник випустив оновлення програмного забезпечення, яке збільшує повернення двовимірної електростанції 50 кіловат (68 к.с.) і 20 нм – до 350 кіловат (476 к.с.) і 680 нм.

Додаткова потужність та крутний момент доступні протягом короткого часу в діапазоні від 70 до 130 км / год для більш динамічного прискорення. В результаті, перші сотні електричних транспортних засобів набирає 4,4 секунди – на 0,3 секунди швидше, ніж 408-сильний полістарський 2. Час прискорення від 80 до 120 км / год зменшився на південь – до 2,2 секунди.

Оновлено Polestar 2 (2021)

 

 

Polestar добавил мощности уже проданным лифтбэкам

 

Polestar добавил мощности уже проданным лифтбэкам

 

Polestar добавил мощности уже проданным лифтбэкам

 

Polestar добавил мощности уже проданным лифтбэкам

Оновлення доступне для завантаження власників у Великобританії, Нідерландах, Норвегії, Швеції, Швейцарії, Фінляндії, Данії, Німеччині та Австрії. Це близько 1 тис. Євро. Для розуміння, Polestar 2 виконується довгим діапазоном подвійного двигуна з поворотом 455-482 км вздовж циклу WLTP, що стоїть у Німеччині з 48 400 євро.

Понад 400 клієнтів вже скористалися новою послугою. Наступна весна також буде запропоновано в США та Канаді. Компанія очікує, що платне оновлення програмного забезпечення “повітрям” дозволить їм посилити своє фінансове становище напередодні ділової асоціації з Gores Guggenheim, щоб отримати доступ до біржової біржі.

До речі, у вигляді прототипу, 476-сильний Польстан дебютував влітку, і на додаток до прибутку влади, вона отримала серйозно модифікований шасі з розширеним рухом та зменшенням дорожнього просвіту, а також інших бамперів. Можна припустити, що з часом щось подібне буде запущено у масове виробництво. Водночас, фірма тепер також готується до розширення модельного діапазону: на підхід, польстан 3 та 4 кросоверів та Polestar 5 Sedan.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЄвропейці не зможуть купити Jeep Wrangler без електричного двигуна
наступна статтяKia підтвердив відродження карес у стилі “кросовера”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я