Polestar додав потужності вже проданим LiftBe

0

Платне оновлення програмного забезпечення покращує динаміку електричного транспортного засобу.

Польстан, протягом багатьох років, виконуючи роль судового тюнера Volvo, вперше “заряджено” свою власну модель – електричний підйом 2. Новачка автовиробник випустив оновлення програмного забезпечення, яке збільшує повернення двовимірної електростанції 50 кіловат (68 к.с.) і 20 нм – до 350 кіловат (476 к.с.) і 680 нм.

Додаткова потужність та крутний момент доступні протягом короткого часу в діапазоні від 70 до 130 км / год для більш динамічного прискорення. В результаті, перші сотні електричних транспортних засобів набирає 4,4 секунди – на 0,3 секунди швидше, ніж 408-сильний полістарський 2. Час прискорення від 80 до 120 км / год зменшився на південь – до 2,2 секунди.

Оновлено Polestar 2 (2021)

 

Polestar добавил мощности уже проданным лифтбэкам

 

Polestar добавил мощности уже проданным лифтбэкам

 

Polestar добавил мощности уже проданным лифтбэкам

 

Polestar добавил мощности уже проданным лифтбэкам

 

Polestar добавил мощности уже проданным лифтбэкам

Оновлення доступне для завантаження власників у Великобританії, Нідерландах, Норвегії, Швеції, Швейцарії, Фінляндії, Данії, Німеччині та Австрії. Це близько 1 тис. Євро. Для розуміння, Polestar 2 виконується довгим діапазоном подвійного двигуна з поворотом 455-482 км вздовж циклу WLTP, що стоїть у Німеччині з 48 400 євро.

Понад 400 клієнтів вже скористалися новою послугою. Наступна весна також буде запропоновано в США та Канаді. Компанія очікує, що платне оновлення програмного забезпечення “повітрям” дозволить їм посилити своє фінансове становище напередодні ділової асоціації з Gores Guggenheim, щоб отримати доступ до біржової біржі.

До речі, у вигляді прототипу, 476-сильний Польстан дебютував влітку, і на додаток до прибутку влади, вона отримала серйозно модифікований шасі з розширеним рухом та зменшенням дорожнього просвіту, а також інших бамперів. Можна припустити, що з часом щось подібне буде запущено у масове виробництво. Водночас, фірма тепер також готується до розширення модельного діапазону: на підхід, польстан 3 та 4 кросоверів та Polestar 5 Sedan.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЄвропейці не зможуть купити Jeep Wrangler без електричного двигуна
наступна статтяKia підтвердив відродження карес у стилі “кросовера”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я