Поліція Хмельниччини забезпечує безпечну дорогу до школи

0

На Хмельниччині поліцейські перед початком нового навчального року вжили низку превентивних заходів, спрямованих на зниження рівня дитячого травматизму. Зокрема, перевірили стан пішохідних переходів, розмітки, наявність необхідних дорожніх знаків біля шкіл та садочків. 

Поліція Хмельниччини забезпечує безпечну дорогу до школи

У рамках профілактичної операції під умовною назвою «Безпечний 2020/2021 навчальний рік», спрямованої на попередження дитячому травматизму, як на дорогах, так і у побуті, хмельницькі поліцейські перевірили прилеглу територію біля 93 шкіл та дитячих садочків, які знаходяться неподалік автомобільних доріг та вулиць з інтенсивним рухом.

У ході перевірки поліцейські встановили, що більшість комунальних служб забезпечили для наймолодших учасників дорожнього руху комфортні та безпечні умови пересування біля навчальних закладів, але були й такі, що неналежним чином поставились до забезпечення безпеки дітей. Характерні недоліки — це відсутність поблизу навчальних закладів відповідних попереджуючих знаків або які вже потребують термінової заміни, та поновлення дорожньої розмітки.

Також поліцейські нагадали водіям про необхідність дотримуватися швидкісного режиму, зменшувати швидкість поблизу пішохідних переходів, особливо — поблизу навчальних закладів, де найбільша ймовірність появи на проїжджій частині дітей. 

Сектор комунікації поліції Хмельницької області
 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

one × four =