Porsche допоможе вам налаштувати новий автомобіль за допомогою AI Tech

0

Автовиробник обіцяє 90-відсоткову точність

Налаштування вашого нового автомобіля здається прекрасною справою, але насправді це може викликати неприємності на багатьох рівнях. Прочитайте форуми, розгляньте безліч додаткових функцій і вирішіть, які з них є хорошими, а які безглуздими, зустріньтесь з дилером (принаймні кілька разів) – все це може усунути найцікавішу частину покупки нового автомобіля. Але на щастя, як і авто, методи покупок також розвиваються.

Правила соціального дистанціювання 2020 року спонукали багатьох автовиробників переосмислити спосіб продажу нових автомобілів. Porsche не відстає і запускає онлайн-конфігуратори практично на всіх ринках, де продаються абсолютно нові Porsche. Мало того, але виробник, що базується в Штутгарті, щойно представив інтелектуальний конфігуратор, який допоможе вам побудувати свій новий автомобіль.

Галерея: новий автомобільний конфігуратор Porsche AI

Porsche Will Help You Configure Your New Car Using AI Tech

 

Porsche Will Help You Configure Your New Car Using AI Tech

 

Porsche Will Help You Configure Your New Car Using AI Tech

 

Porsche Will Help You Configure Your New Car Using AI Tech

Так званий Рекомендований двигун аналізує кілька мільйонів точок даних завдяки більш ніж 270 моделям машинного навчання, які були підготовлені для конкретних ринків та різних версій. На основі вибору кожного окремого замовника алгоритм намагається передбачити, які варіанти можуть бути придатними для потреб відповідного замовника.

Porsche стверджує, що конфігуратор AI є більш ніж на 90 відсотків точним. Це означає, що “в середньому існує 90 відсотків ймовірності того, що запропонована функція відповідатиме інтересам замовника”. Цей показник з часом буде покращуватися, оскільки двигун самонавчається та оптимізується.

“Використовуючи штучний інтелект у автомобільному конфігураторі Porsche, ми полегшуємо процес конфігурації для наших клієнтів”, – пояснює Аксель Бергер, менеджер проектів у відділі Advanced Analytics та Smart Data у Porsche. “Ми використовуємо цю технологію, щоб створити справді персоналізовану роботу в Інтернеті, де ми відображаємо відповідні варіанти обладнання – жоден користувач не отримує однакових рекомендацій”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

6 + eight =