Порушення правил маневрування є першою причиною ДТП на Львівщині

0

За чотири місяці 2021 року на території Львівської області зареєстрували 1376 аварій через порушення винуватцями правил маневрування. З них із постраждалами — 72 ДТП, в яких загинуло 7 людей і травмовано — 86 осіб.

Про це повідомили у Патрульній поліції Львівської області.

Ось кілька основних правил маневрування, які убезпечать вас від дорожньо-транспортних пригод.

Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з’їжджаючи з дороги — велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.

У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.

Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в’їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, установленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

Під час руху транспортного засобу заднім ходом водій не повинен створювати небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху. Для забезпечення безпеки руху він у разі потреби повинен звернутися за допомогою до інших осіб.

У разі коли траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена Правилами дорожнього руху, дати дорогу повинен водій, до якого транспортний засіб наближається з правого боку.

Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

  • перед початком руху і зупинкою; перед перестроюванням, поворотом або розворотом.

Водії, будьте уважні та дотримуйтесь правил дорожнього руху❗️

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАмериканський Ford Explorer відправиться на підкорення бездоріжжя
наступна статтяРеакція автопілота автомобілів компанії Tesla врятувала водіям життя під час надзвичайних ситуацій на дорозі. Відео

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я