Поставки автомобільного газу в Україну: що відбувається на ринку

0

Ціни на автомобільний газ у сусідніх країнах з якими дозволена торгівля, почали коливатись. За словами учасників ринку розширення цінового діапазону свідчить про деяку невизначеність щодо грудневих трендів.

В середині листопада на польському ринку скрапленого газу спостерігається незначне збільшення обсягів пропозицій. Про це виданню enkorr повідомили учасники ринку.

Зокрема, зі слів польських трейдерів, наразі вони мають достатньо продукту для забезпечення потреб внутрішнього ринку, а також для задоволення попиту з боку українських покупців.

«Проблем купити немає, є проблема привезти», — коментує слова польських партнерів представник однієї київської компанії, пояснивши, що не завжди вдається знайти вільні газовози для імпорту продукту.

Разом з цим українські імпортери повідомляють про початок контрактації обсягів газу на грудень. Основна кількість автомобільних партій ПБТ з урахуванням вартості доставки до українського кордону та наявності сертифікату походження продукту на цьому тижні була продана по $890-910/т. Проте кілька угод на поставку газу з польських терміналів було укладено в діапазоні $860-870/т, також відомо про одну угоду по $945/т.

Газ в Румунії буде дорожчати й надалі, вважає трейдер, що займається реалізацією в балканському регіоні. «Зараз на півдні Європи поки що тримається тепла погода, але прийде грудень й попит на газ раптово зросте. Крім того, очікується зростання котирувань пропану Sonatrach десь на $50/т. Тому газ на півдні дешевим не буде», — резюмує співрозмовник.

Авто24: https://auto.24tv.ua/postavky_avtomobilnoho_hazu_v_ukrainu_shcho_vidbuvaietsia_na_rynku_n42028

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяOpel анонсував комплектації нової Astra для ринку України
наступна статтяЯк вибрати зарядний пристрій для автомобільного акумулятора

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я