Припускаються багато водіїв: яка помилка з авто може зіпсувати дорогу

0

Надмірна витрата моторної оливи є серйозною проблемою для автомобіля. Загалом двигун споживає від 0,2 до 0,5 л оливи кожні 1000 км, цей показник змінюється в залежності від віку авто та його використання.

Водіям слід одразу звернути увагу на надмірну витрату моторної оливи, особливо при підготовці до довгої поїздки. Видання Sante Plus розповіло, що станеться, якщо у вашому авто закінчиться олива та чим це небезпечно.

Як перевірити рівень моторної оливи

Контрольна лампа на панелі приладів, загорівшись, сигналізуватиме про те, що моторної оливи лишилося мало. Але слід прислухатися і до роботи двигуна. Дивні, нехарактерні звуки також можуть бути першим “симптомом” проблем з оливою.

Експерти радять не зволікати з перевіркою рівня оливи. Доливаючи її, не можна перевищувати максимальний показник – інакше це може викликати пошкодження двигуна.

Перевіряйте рівень моторної оливи в ідеалі щомісяця. Якщо ви в дорозі, слід зупинитися та зачекати, поки транспортний засіб охолоне, а рівень оливи стабілізується. Під капотом знайдіть датчик та переконайтеся, що рівень знаходиться іж двома індикаторами min/max.

Інший спосіб переконатися – перевірити місце, де припаркований ваш автомобіль. Масляні плями можуть вказувати на ознаки витоку. Іноді необхідно запустити двигун автомобіля, щоб побачити, чи не витікає олива.

Що спричиняє витік оливи

За витоком масла може стояти кілька причин: пошкодження сальника, масляного фільтра (його необхідно замінювати щороку, щоб обмежити витік оливи), штоку клапана (призводить до появи синюватого диму з вихлопних газів). Надто зношені сегменти також можуть спричиняти витік оливи. Також треба виключити вірогідність пошкодження корпусу – іноді може бути достатньо простого камінчика на дорозі.

Як зменшити перевитрату моторної оливи

Експерти дали кілька рекомендацій:

Варто правильно підбирати оливу, звертаючи увагу на рекомендації виробника. Особливо це стосується рівня в’язкості.
Повітряний фільтр потрібно регулярно чистити.
Перевіряйте рівень оливи та охолоджуючої рідини регулярно, а не тоді, коли вже помітили ознаки витіку.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/pripuskayutsya-bagato-vodiiv-yaka-pomilka-z-avto-mozhe-zipsuvati-dorogu.htm?_gl=1*xuoep0*_ga*MzQ1NTg0MjMuMTY3NDYxNDgwNw..*_ga_JBX3X27G7H*MTY3NzgzMzA1OS4xOC4xLjE2Nzc4MzMxNjQuNTkuMC4w

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯк виглядали перші в історії електрокари: з’явилися раніше за звичайні авто. Фото
наступна статтяУ нових авто з’явилася кнопка, яка врятує від штрафів за перевищення швидкості: про що мова

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я