Рем.комплект ручника (стоянкового гальма) – Mitsubishi Outlander XL, 3.0 л., 2007 года

0

Під час подорожі заправилися, випили кави, поїли заготовлені в дорогу бутери, переодягли молодшу. Хвилин 15-20 привал. На ручник не ставив.

Все в дорогу, тільки виїхав з території заправки на дорогу, в задньому лівому колесі, що то початок шкрябати. Зупинився, оглянув. Візуально все сухо, захист на місці. Все гаразд. Здав задом назад на заправку. Все подивився, задомкратив колесо, покрутив, чути легкий хрускіт зсередини диска гальмівного. Смикнув ручник, ага хід збільшився.

Я подумав, що просто накладка злетіла з колодки. Оскільки колесо оберталося без зусилля, а звук майже пропав, вирішив їхати.

До мети було ще верст 150-200. Періодики зупинявся, перевіряв температуру диска / барабана. Все було в нормі.

По приїзду був знятий диск, виявилося, що пружина яка зводить одну з колодок лопнула. Було замовлено р / к заднього ручника.

 

Ось.

Диски задні за літо поржавіли, бо дешман.

Для порівняння ось диск «здорової людини», Брембо за два роки хоч би хни.

Перший сюрприз, гвоздик з р / к коротше старого. Довелося ставити старий, тк пружинку і засувку і новий гвоздик одягнути неможливо.

Другий сюрприз, ексцентрик, який розводить колодки в р / к іншої системи. Якщо придивитися, то видно, що довелося застосувати болт (зліва видно) від старого ексцентрика. Взагалі рем.комплект як ніби від Лансера чи не беруся стверджувати. Але гвоздик і частина ексцентрика не підходить. Так що якщо будете замовляти, замовляйте інший.

Диски були очищені і пофарбовані. Ну а поки сохне фарба …

Поки поїли, фарба висохла.

Накидаємо диск, ставимо колесо, розводимо колодки, радіємо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

nine + 8 =