Сабін Шмітц – “королева Нюрбуррінгу” померла у віці 51 років

0
178

Сабін Шмітц – німецька професійна водійка, яка отримала популярність як “королева Нюрбурґрінгу”,  також як “найшвидша у світі водійка таксі” відійшла у вічність через довгу битву з раком.

Їй було 51.

Schmitz судилося стати професійним гоночним водієм, яка виросла в межах Нюрбурґрінгу Nordschleife.

Schmitz взяла участь в гонках у 1990-х роках, і незабаром виграла їх, у тому числі претендуючи на назву в Чемпіонаті з витривалості 1998 року (виключно навколо Nordschleife), а також вигравши Nürburgring 24 години двічі – у 1996 році і знову в 1997 році.

Через її подвиги вона заробила собі прізвисько “королева Нюрбурґрінгу”, репутація лише збільшилась коли вона виступала як “Ring Taxi Driver” – Schmitz регулярно приймала пасажирів на bmw m5. Schmitz колись сказала, що вона стерла близько 1200 коліс за рік на треку.

Вона заснувала свою власну компанію – Schmitz Motorsport, пропонуючи розвинуту підготовку водіїв та Nordseife, стаючи відомим як найшвидша водійка таксі.

Її зростаюча репутація призвела до декількох телевізійних виступів, у тому числі, зокрема, у передачі BBC, де вона брала участь регулярно. Часто брала участь в зйомках шоу з Джеремі Кларксоном – Шмітц регулярно бентежила його подвигами за кермом.

Пізніше Schmitz виступала на німецькому телебаченні.

Кларксон допомагав Schmitz, описуючи її як “сонячну людину”, яка завжди була “повна бобів”.

Schmitz заявила у 2020 році, що останні три роки вона боролася з раком. Вона програла свою битву 17 березня 2021 року.

Сабін Шмітц, 1969-2021

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

6 + 16 =