Найтемніший Mitsubishi Lancer показали в мережі

0
622

Кузов цього авто пофарбований особливою фарбою, яка поглинає більше 99% світла. Звідси дивовижний візуальний ефект, через який цей Lancer порівняли з чорною дірою.

На популярному YouTube-каналі DipYourCar з’явилося цікаве відео, яке розповідає про Mitsubishi Lancer, кузов якого покрили японською фарбою. Її головною особливістю є поглинання відразу 99,4% світла.

Цей унікальний склад сам автовиробник без зайвої скромності називає самим чорним в світі. Седан був пофарбований класичним автомобільним пульверизатором: кожній зовнішній панелі дісталося кілька шарів фарби. В результаті кузов Lancer втратив свій рельєф, ставши зовсім плоским. Седан виглядає монолітно, як ніби побудований всього з однієї деталі.

Фарба, що дісталася Mitsubishi Lancer, створювалася на водневій основі, тому вона не така стійка. Так що з часом автомобіль стане менш чорним, втративши цей дивний візуальний ефект.

На кузові авто таке покриття зустрінеш нечасто, а от в космічній галузі це звичне явище. Така фарба допомагає поліпшити роботу оптичного устаткування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

13 + 3 =