Сервіс, допомагає майбутнім автомобілістам вивчити правила дорожнього руху

0

Власний автомобіль уже давно перестав бути забаганкою, і перетворився на необхідність

Часто сім’ї мають по дві машини, адже сучасний динамічний світ вимагає бути таким же активним та всюди встигати вчасно. Маючи власний транспортний засіб, можна з легкістю добиратися на роботу, подорожувати, бути ні від кого незалежним. Щоб керувати авто, потрібно мати водійські права. Сервіс https://green-way.com.ua/uk допомагає майбутнім автомобілістам вивчити правила дорожнього руху, пройти онлайн-навчання та перевірити свої знання на тестуванні.

Можливості сервісу «Тести з ПДР онлайн»

Кожного року на дорогах нашої країни стаються тисячі автомобільних аварій, які забирають життя сотень людей. Чимала частина трагедій трапляється через грубе порушення правил дорожнього руху. Це свідчить про те, що сучасні автошколи навчають керуванню автомобілями на неналежному рівні, до того ж, корупцію при отриманні прав досі не подолали. Тим, хто дійсно прагне навчитися водити автомобіль, варто пройти навчання за допомогою сервісу «Тести з ПДР онлайн». На сайті представлені відео уроки та тести, які складають найкращі фахівці. В навчальних матеріалах використовуються 3Д-ілюстрації, максимально наближені до реальних ситуацій на дорозі.

Кожен учень бачитиме свою статистику успішності, що допоможе працювати над тими питаннями, які не вдалося опанувати з першого разу. За успіхи кожен студент отримує бали. Таблицю успішності можуть переглядати всі користувачі. На думку творців сайту, дух суперництва підштовхуватиме учнів до наполегливішого навчання.

Переваги онлайн навчання з «Тести з ПДР онлайн»

Безперечна перевага дистанційного навчання — вчитися можна де завгодно у будь-який час. Матеріали, представлені на сайті, доступні для перегляду з різних приладів. У тестування входить 2500 тисячі запитань, що включать:

  • Правила дорожнього руху (64 теми).
  • Основи безпеки руху.
  • Надання першої невідкладної допомоги.
  • Технічний стан авто.
  • Основи права.

Тести та завдання складені з урахуванням будь-яких змін до ПДР. Методичні матеріали розроблені найкращими фахівцями України. Клієнти /green-way.com.ua переконалися, що проходження тестів на сайті означає здачу в сервісному центрі. На сайті представлена методична література, чималою кількістю посібників можна користуватися безкоштовно.

Щоб зареєструватися та стати користувачем, потрібно оплатити підписку. Таким чином можна скористатися онлайн-тренажерами та пройти пробне тестування. Тести ідентичні до тих, які проходять на отримання водійського посвідчення у сервісних центрах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я