SHANE – перший у своєму роді концепт двоколісного електромобіля

0

Електромобілі пропонують ряд переваг, таких як нижчі викиди, нижчі витрати на технічне обслуговування та краща продуктивність. Однією з найінноваційних концепцій електромобілів є SHANE, перший у своєму роді паралельний двоколісний електромобіль, розроблений Шейном Ченом.

Чен є винахідником з великим стажем, який розробив та запатентував безліч інноваційних винаходів, у тому числі перший самобалансований скутер Hovertrax, який став відомим у 2012 році. Чен на сьогодні володіє 76 патентами, включаючи популярні ховерборди, Solowheel, Orbitwheels, Powerwing та Aquaskipper.

SHANE – це автомобіль, який поєднує в собі елегантний футуристичний дизайн з інноваційними функціями. Він оснащений великими колесами, які мінімізують опір коченню та рекуперативними ударами в колесі, що економлять енергію, що демпфує, для підзарядки акумулятора.

Зміщення центру ваги щодо коліс протидіє крутному моменту під час руху та гальмування, щоб утримувати автомобіль у горизонтальному положенні, роблячи його таким же стійким та безпечним, як і на чотирьох колесах.

Під час руху колеса автоматично реагують щодо кузова автомобіля, утримуючи автомобіль у ідеальній рівновазі, дозволяючи автомобілю безпечно рухатися на високих швидкостях, що раніше було неможливо.

Автомобіль розрахований на комфортне розміщення п’ятьох дорослих пасажирів. Передня частина автомобіля має великі двері, що відкриваються, що забезпечує легкий доступ для пасажирів. Також є задній доступ, який користувачі можуть використовувати для можливого доступу до вантажного відсіку в задній частині. Я був радий створити концепт автомобіля з двома колесами, який може рухатися на високих швидкостях і бути енергоефективним», – каже Шейн Чен.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКорпус морської піхоти США використовуватиме гідропланери для виконання бойових завдань
наступна статтяВ концепті нового електричного Mitsubishi D:X поєднано простір мінівена з міцністю позашляховика

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я