Що чекає на ринок вживаних автомобілів найближчим часом

0

За період карантину в Україні відчутно змінилась ситуація на вторинному ринку автомобілів. Починаючи з березня 2020 року продажі вживаних авто стрімко почали падати.

Вже в квітні 2020 року стало зрозуміло що ринок не повернеться до цін січня- лютого ніколи. За перші два місяці продажі зменшились на 40-45 відсотків. А от на початку літа експерти відмічали пожвавлення ситуації. Відпустки цьогоріч не були такими масовими. А отже  великі суми коштів лишились в Україні та частина з них  опинилась на ринку автомобілів

Стрімке падіння продемонстрували автомобілі що були імпортовані з США та Канади

Цьому факту є логічне пояснення. Ринок американських автомобілів є найбільш динамічним та волотильним. Основа цього ринку це великі компанії що займаються  доставкою та ремонтом таких автомобілів. Через карантин вони отримали нові надходження автомобілів, але внутрішній ринок не потребував такої кількості авто. Ще одним але не менш вагомим фактором стало ситуативне падіння ринку битих автомобілів в США за  березень та квітень.

Ринок автомобілів  з Європи є більш стабільним

Ціни на автомобілі звісно опустились але лише на період активного карантину і лише через падіння попиту. На сьогодні ринок євроавтомобілів відновився, хоча і не досяг рівня січня-лютого. Це пов’язано з падінням пропозиції на ринку.

Станом на жовтень 2020 року не можливо по біометричному паспорту потрапити до країн ЄС. Доставити автомобіль можуть лише особи що мають візу або  ж автовозом.

Така ситуація триватиме на ринку ще довго. Весь світ перейшов на віддалену роботу. Авторинок не виняток.

Ми всі невдовзі почнемо купувати автомобілі через онлайн аукціони. Їх нам доставлятимуть додому. Це буде зручно і швидко.

Враховуючи  темпи зростання надходження автомобілів в Україну експерти стверджують про поступове закономірне зменшення ціни на такі автомобілі

А от ринок бюджетних автомобілів буде лише  рости і його падіння не буде таким відчутним .

Казінцев Олексій, аналітик компанії ALEX Motors Ukraine

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяІталійська компанія представила ретро-комплект Citroen Type HG, який допоможе фанатам повернутися в минуле. Відео
наступна статтяMercedes-Benz презентував оновлену бізнес-стратегію – компанія з часом повністю перейде на електрокари

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я