Шкільний автопарк країни має зрости ще на 500 автобусів

0

Проєкт бюджету на наступний рік передбачає виділення субвенції на придбання шкільних автобусів у такому ж розмірі, що і в нинішньому.

У затвердженому українським урядом проєкті державного кошторису на 2024 рік із виділених освіті 178,8 мільярда гривень рівно 1 мільярд планується направити на придбання шкільних автобусів. Це один в один повторює цьогорічний видаток на учнівський спецтранспорт.

Міносвіти підкреслює, що з врахуванням співфінансуванням з місцевими бюджетами “це дасть змогу придбати орієнтовно 500 шкільних автобусів”. Однак наразі маємо тільки проект, остаточне рішення повинен прийняти парламент, який затверджує бюджетний план.

Салон шкільного автобуса – це те середовище, якому дорослі можуть тільки заздрити. Фото: Валентин Ожго, Авто24

Однак щодо кількості запланованих на 2024 рік нових автобусів, то тут є деякий сумнів, оскільки вартість транспорту традиційно росте, а не зменшується. При постійному зростанні тарифів українські виробники змушені будуть вписати у цінник нові цифри і вони, вочевидь, будуть збільшені, а не зменшені.

Якою буде допомога світової спільноти у цій місії на наступний рік, інформація відсутня, але на це є великі сподівання. Цьогоріч тільки від Євросоюзу наша освіта має отримати понад 300 автобусів, з яких192 вже надійшли у школи до 1 вересня.

https://auto.24tv.ua/tag/zakonodavstvo_tag73

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВодійську категорію В хочуть розірвати на частини
наступна стаття+11,2 гривень на літрі: як зростають ціни на пальне після збільшення податків

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я