Система Uni Wheel від Hyundai та Kia допоможе зробити революцію в дизайні електромобілів

0

Як і у випадку з автомобілями працюючими на паливі, електромобілі обмежені в місткості та дизайні компонуванням трансмісії. Компанії Hyundai Motor Company і Kia Корпорація приступила до вирішення цієї проблеми за допомогою своєї нової системи універсального повного приводу.

У автомобілях з двигунами внутрішнього згоряння двигун займає багато місця, так само як і трансмісія і приводні вали, які передають потужність від двигуна до колес. двома колесами.

Саме тут на допомогу приходить універсальна система повного приводу, також відома як Uni Wheel.

Ця установка замінює один великий двигун на чотири менших. Кожен з цих двигунів розташований поряд з одним з коліс автомобіля і з’єднаний з ним через короткий приводний вал.

Установка складається з центральної «сонячної шестірні», яка обертається приводним валом і з’єднана через шарнірні з’єднання з чотирма зовнішніми шестернями. /p>

Крім того, завдяки точкам повороту в важільних механізмах (які дозволяють їм згинатися при обертанні шестерень) передача потужності від кожного двигуна до кожного колеса залишається ефективною та стабільною, навіть коли колесо рухається вгору та вниз при проїзді нерівностей дороги.&nbsp ;

Інші заявлені переваги системи Uni Wheel включають підвищену довговічність та крутний момент, а також можливість незалежно контролювати крутний момент на кожному колесі для кращої керованості. При переміщенні більшої частини трансмісії на колеса всередині автомобіля стає доступним додатковий простір.

Цей простір можна було б використовувати для більшої кількості сидінь, збільшення вантажної місткості або для інтер’єру, що реконфігурується. Додатковий простір також можна використовувати для більшої кількості батарей.

Так само Hyundai та Kia планують покращити передатне число редуктора Uni Wheel, а також модернізувати системи змащення та охолодження.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЯка ціна у найдешевшого електрокара Toyota в Україні: фото bZ3
наступна статтяКомпанія Texelis представила удосконалене мобільне рішення Celeris 4×4 для виробників військової техніки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я