Скільки коштує оренда підтриманого Bugatti Chiron Sport?

0

Офіційний дилер пропонує орендувати старий гіперкар Bugatti Chiron Sport за 66 000 доларів у місяць. На ньому дозволено проїхати не більше 4 023 км на рік.

Французький гіперкар Bugatti Chiron є тим автомобілем, який вражає уяву. Його 8,0-літровий чотирициліндровий двигун W16 видає 1479 кінських сил (1600 Нм). Він витрачає 26,13 літрів палива на кожні 100 км шляху в місті, а його максимальна швидкість складає 419,95 км / ч.

Потім є непомірна ціна в 3,3 мільйона доларів  за Chiron в версії Sport. Той екземпляр гіперкара, про який йде мова, не є абсолютно новим – його зібрали в 2019 році і він вже встиг проїхати трохи більше 1931,21 км. Брукс Вайсблат з YouTube-каналу DragTimes зупинився у дилера Lamborghini Broward у Флориді (США), щоб дізнатися, чи зможе він дозволити собі взяти цей гіперкар в арену.

Спочатку його ціна становила 3,5 мільйона доларів, тому приблизно за 12 місяців він знецінився на 200 тисяч доларів. При трирічному плані оренди щомісячний платіж становить 52 196 доларів. Вибираючи дворічний план, ви в кінцевому підсумку заплатите колосальні 65 950 доларів у місяць. Автомобіль як і раніше має дворічну гарантію і обслуговування у офіційного дилера, а допустимий річний пробіг становить всього 4 023 км. Це означає, що ви можете проїжджати на ньому в середньому 334,74 км в місяць.

В цілому загальна вартість (включаючи податки) для цього підтриманого гіперкара складе 1,9 мільйона доларів за оренду на два роки з можливістю виплати по закінченню терміну оренди, щоб залишити машину собі.

Chiron в версії Sport
Chiron в версії Sport

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВиробництво суперкара De Tomaso P72 буде налагоджено на території США
наступна статтяВ інтернеті продемонстрували саморобний пікап Volkswagen Beetle з двомісним наметом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я