Стануть у пригоді кожному водію: три лайфхаки для авто

0

Водіям, які нещодавно отримали права, варто знати важливі лайфхаки, що допоможуть швидше освоїтися на дорозі. Завдяки кільком лише порадам новачки почуватимуться впевненіше.

Нині професія водія набула особливого значення. Зростає попит на перевезення гуманітарних вантажів. Апостроф підібрав три лайфхаки, які слід освоїти, перш ніж їхати у далеку дорогу.

Як рухатися в потоці автомобілей

Призвичайтеся рухатися в потоці машин, враховуючи швидкість інших учасників дорожнього руху. Не летіть, перевищуючи дозволену швидкість, але й не занадто сповільнюйтеся.

Новачкам варто освоїти навик “відчуття темпу” і їхати швидкістю, з якою рухається потік авто. Ігнорування цього правила може призвести як до ДТП, так і до невдоволення, яке висловлюватимуть вам інші водії.

Не забувайте дивитися у дзеркала. Важливо їх правильно налаштувати. У зовнішнє дзеркало має бути видно четверть заднього крила авто. Тоді ефект буде максимальний, а водій-новачок бачитиме всі потенційні небезпеки.

Як тримати кермо

Експерти радять новачкам уявити циферблат годинника. Поставте руки на умовних цифрах “9” і “3”.

Не намагайтеся занадто зблизити руки, ставити їх на “годинні” позначки “10” і “2” не рекомендується. Це призведе до швидкого стомлення.

Допустимими також вважають позначки “8” та “4”.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/stanut-u-prigodi-kozhnomu-vodiyu-tri-lajfhaki-dlya-avto.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЦіни на батареї для електромобілів продовжують зростати
наступна статтяЯкі вживані авто купували українці у 2022 році

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я