Світова прем’єра Jeep Wrangler Xtreme Recon відбудеться 14 липня

0

Jeep Wrangler Xtreme Recon вдарив по Bronco Badlands Sasquatch

Xtreme Recon буде одним з експонатів Джипа на Чиказькому автошоу, так що світова прем’єра намічена на 14 липня. Замовлення на таку версію відкриті, а серійний випуск почнеться в серпні.

У конструкції моделі Jeep Wrangler четвертого покоління (індекс JL) з самого початку була передбачена можливість установки позашляхових шин із зовнішнім діаметром до 35 дюймів, разом з ліфтом підвіски, але без перекроювання крил. Розробники порахували, що це властивість сподобається тюнінг-ательє. Але навіщо віддавати на сторону то, що можна робити самим? І ось компанія представила нарешті пакет Xtreme Recon: ті самі 35 дюймів з заводу (BF Goodrich KO2), 17-дюймові колісні диски з бедлоками, ліфт підвіски на 38 мм, переналаштовані амортизатори і збільшене передавальне число головної передачі (4,56: 1).

Набір Xtreme Recon є відповіддю Джипа на екстремальну заводську версію головного конкурента – Ford Bronco Badlands Sasquatch (в чотиридверному варіанті), який теж поставляється з 35-дюймовими шинами. Xtreme Recon обставив Badlands Sasquatch по геометричній прохідності. Кут в’їзду – 47,4 градуса проти 43,2, кут з’їзду – 40,4 проти 37, кліренс – 327 мм проти 292.

Пакет Xtreme Recon можна буде замовляти для чотиридверних Ренглер у виконанні Rubicon і Rubicon 392 (на знімках) з 476-сильним атмосферником V8 6.4. Зауважимо, що у Рубікон штатними шинами являютcя 33-дюймові, що до сих пір було рекордом для моделі Wrangler «з заводу».

Найближчим часом по Bronco буде завдано ще один удар. Компанія Jeep анонсувала додавання в кінці року в список опцій Ренглер мостів з передавальним числом 4,88: 1. У поєднанні з шестиступінчастою “механікою” це дасть рекордну для класу сумарне передавальне число трансмісії в 100: 1. Для порівняння, зараз Ренглер доступний показник 84: 1, а Bronco (в залежності від комплектації та опцій) може похвалитися параметром 94,75: 1. Відповідь «блакитного овалу» на це наступ Джипа вже готується: ми чекаємо від Форда Bronco Raptor із заводськими 37-дюймовими шинами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я