Tesla скасовує замовлення на моделі S і Model X з правим кермом

0

Клієнти мають можливість прийняти доставку LHD-версії, перетворити своє замовлення на Model 3/Y або взагалі скасувати його.

Власники бронювання Tesla Model S і Model X з кількох ринків правосторонніх автомобілів були проінформовані автовиробником про те, що їхні замовлення будуть скасовані, оскільки компанія більше не планує створювати праворульні версії своїх флагманських автомобілів.

У соціальних мережах є багато повідомлень від власників попередніх замовлень у Великій Британії, Ірландії, Австралії, Новій Зеландії та Японії, згідно з якими Tesla повідомила клієнтів, що якщо вони хочуть продовжити виконання своїх замовлень, їм потрібно буде прийняти доставку. модель з лівим кермом.

Це, очевидно, велика незручність для більшості власників бронювання, оскільки водіння автомобіля з праворульним керуванням на ринку з левостороннім керуванням — це те, на що не багато з них готові погодитися – не кажучи вже про те, що деякі отримують цю погану новину після двох або більше років очікування доставки. моделі S або моделі X.

У електронних листах, надісланих власникам бронювання, Tesla повідомляє, що моделі S і Model X з правим кермом не будуть доступні «в осяжному майбутньому», а покупцям буде надано можливість придбати автомобіль як лівосторонній керм, вибравши отримати кредит на Model 3 або Model Y або просто скасувати бронювання. В останньому випадку клієнти отримають повне відшкодування здійснених платежів.

 

Клієнтам, які вирішили змінити своє бронювання на Model 3 або Model Y, Tesla також надає кредит у розмірі до 2175 доларів США (2000 євро) в Ірландії та до 2000 доларів США (3000 австралійських доларів) в Австралії.

В одному сповіщенні, яке поділився Сойєр Меррітт у Twitter, Tesla звинувачує рішення в «останніх змінах у програмі транспортних засобів», додаючи, що замовлення «не можуть бути виконані та будуть скасовані».

Tesla почала поставки оновлених автомобілів Model S і Model X на закордонні ринки з лівостороннім кермом лише наприкінці 2022 року, і власники бронювання з країн з праворульним керуванням стояли в черзі, щоб отримати свої флагманські електромобілі Tesla.

Виробник електромобілів уже оновив свій веб-сайт на певних ринках з праворульним керуванням, щоб показати, що Model S і Model X доступні лише з лівим кермом. Ми знайшли це на веб-сайтах клієнтів Tesla у Великобританії, Ірландії та Японії.

Веб-сайти компанії в Австралії та Новій Зеландії не оновлювалися цим повідомленням, натомість відображали таке застереження:

«Відображені технічні характеристики відповідають вимогам США. Показано модель для США. Модель S наразі недоступна для замовлення в Австралії».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяШпигуни заглянули до салону BMW M5 наступного покоління
наступна статтяНайпопулярніші електромобілі у 2022 році

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я