Tesla співпрацює зі світовою судноплавною компанією для оцифрування даних та “стабілізації логістичних мереж”

0

Tesla допомагає китайській державній компанії COSCO Shipping оцифрувати свої великі дані про доставку. COSCO погодився поділитися з компанією Tesla даними про доставку, щоб виробник електромобілів міг протестувати систему в порту китайської компанії в Шанхаї.

“Ми будемо сприяти оцифруванню судноплавства”, – сказав голова COSCO Shipping Holdings Сюй Ліронг Nikkei Asia. “Ми створили систему для обміну даними доставки в режимі реального часу, використовуючи технологію блокчейну”.

Сю пояснив, що міжнародні порти та логістичні мережі втратили свою ефективність після пандемії, оскільки уряди вживали більш жорстких заходів для запобігання зростанню коронавірусних інфекцій. COSCO володіла третім за величиною парком контейнеровозів у світі до кінця 2020 року, збільшивши свою вантажопідйомність, щоб уникнути негативних наслідків пандемії. Компанія повідомила про чистий прибуток у 1,55 млрд доларів у 2020 році, що на 47% більше порівняно з попереднім роком.

Минулого тижня Ілон Маск натякнув на проблеми зі світовим ланцюгом постачання сировини. Звіти Інституту управління поставками (ISM) та IHS Markit показали, що виробничий сектор переживає бум, але проблеми з ланцюгами поставок перешкоджають зростанню.

“Рекордно тривалі терміни виконання, широкомасштабний дефіцит важливих основних матеріалів, зростання цін на товари та труднощі з транспортуванням продукції продовжують впливати на всі сегменти виробничої економіки”, – зазначив Тімоті Фіоре, голова комітету з обстеження виробничого бізнесу ISM.

Керівникам компаній довелося зробити кілька жорстких дзвінків, поки глобальний ланцюг поставок “одужує” від пандемії. Наприклад, Tesla поступово збільшувала ціну своїх автомобілів протягом останніх кількох місяців та вилучала деякі особливості автомобіля, ймовірно, щоб заощадити на витратах.

COSCO передав Теслі систему, якою вона пробно використовувалась у порту в Шанхаї. Система дозволяла працівникам отримувати документи та інші матеріали, не торкаючись їх. Робота Tesla з COSCO демонструє рішучість виробника електромобілів вдосконалити глобальний ланцюг поставок та стати частиною рішення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВживані автомобілі лідирують за підсумками продаж в Україні у травні
наступна статтяLotus показав частину свого останнього автомобіля з ДВЗ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я