Tesla запатентувала незвичайний склоочисник

0

Американський автовиробник отримав патент на інноваційний склоочисник.

Перш за все варто відзначити, що патентна заявка була подана компанією Tesla ще в березні минулого гожа, а сам патент був опублікований у вересні, але американські ентузіасти змогли виявити цю інформацію лише зараз.

Фахівці відзначають, що даний винахід може стати революційним у галузі автомобільних склоочисників.

Згідно з даними патенту, в даному механізмі буде використовуватися лише одна щітка, яка буде здійснювати плоскопаралельний рух по всій поверхні лобового скла, проте уваги заслуговує те, що її буде приводити в рух не механічний електромотор з обертовим ротором.

Єдина щітка буде рухатися уздовж напрямних біля основи скла за допомогою «магнітної левітації». Подібна технологія використовується для руху поїздів на магнітній подушці. При необхідності щітка зможе складатися у нижньої кромки скла.

Якщо ж дана технологія знайде життя, то буде мати цілий ряд переваг в порівнянні з класичними механізмами.

Одним з найбільш явних переваг є відсутність тертьових (тобто тих що зношуються) елементів в приводі, а також більш висока швидкість руху самої щітки. На склі при використанні цієї технології практично не залишиться неочищених зон. Електромагнітний привід єдиної щітки буде ефективніший стандартних моторів, що вельми важливо для електрокарів.

На жаль, поки неясно, коли з’явиться діючий зразок даної технології, адже поки він існує лише в якості патенту. Найімовірніше Tesla вирішить «обкатати» склоочисник на серійної версії пікапа Tesla Cybertruck, який отримає практично плоске лобове скло.

Можливо, проект і зовсім не буде реалізований і залишиться лише на папері.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяШанхайський виробник електромобілів буде пропонувати оренду акумуляторів для електрокарів
наступна статтяУ Росії запропонували посилити покарання для гучних мотоциклістів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я