Німецька компанія представила концепцію нагрівання фар, що може увійти у функцію безпеки авто. Відео

0

Система нагрітих фар може бути функцією безпеки завтра – вона уже існує на вашому лобовому склі, то чому б не на фарах?

Деякий час у автомобілях були обігріви сидінь, підігрів рульових коліс і навіть підігрів передніх і задніх стекол. Незалежно від того, розігріті ці системи для комфорту чи безпеки, дотепер одна область непомітно замерзала. Німецька компанія з матеріалознавства Canatu нещодавно представила концепцію нагрівання фар.

Оскільки більшість транспортних засобів оснащені світлодіодними ліхтарями, які не виробляють багато тепла, сніг та лід мають шанс накопичуватися на поверхні, обмежуючи видимість водія. Хоча це досить погано, коли вам потрібно побачити, куди ви їдете, це ще більша проблема коли мова йде про автономне водіння.

Подібно до того, як фари можуть бути затемнені побічними продуктами холодної погоди, датчики, що використовуються для систем допоміжного водіння, таких як адаптивний круїз-контроль, можуть замерзнути і перестати працювати. Таким чином, м розробив прилад, який проходить над фарами та очищає будь-яке зимове сміття.

Поряд з нагрітими поверхнями, німецька компанія також займалася наданням розумних можливостей внутрішніх точок контакту – по суті, дозволяючи будь-якій поверхні функціонувати як сенсорний екран. Вони кажуть, що це вирішить проблему інтеграції функцій автомобіля безперешкодно використовувати різні матеріали; розумні фільми та датчики Canatu можуть дозволити дизайнерам стежити за формою приладової панелі або використовувати спинки сидінь для управління розважальними екранами – і все це без додавання кремезних механічних елементів керування або дисплеїв.

Вони також взялися за те, щоб переробити ергономіку салону та освітлення для підвищення безпеки автомобіля. Оскільки масивні інформаційно-розважальні системи стають звичним явищем, водієві стає все важче легко ними керувати – простота у використанні систем означає, що ви витрачаєте менше часу на рухи, а більше часу на дорогу.

Хоча ці технології не були впроваджені у виробництво, залишається захоплюватися та спостерігати, яким може бути майбутнє автомобільних технологій та дизайну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

2 + fourteen =