Топовий електричний кросовер Fisker Ocean перевищив у віддачі 544 сили

0
кросовер Fisker Ocean
кросовер Fisker Ocean

Електричний кросовер Fisker Ocean все ще очікує на прем’єру в серійному вигляді (хоча прототипи колесять по дорогах більше року)

Повні специфікації глава компанії Хенрік Фіскер пообіцяв представити в листопаді, а поки порадував одним з чисел. Як виявилося, топова версія паркетника, Ocean Extreme, отримає двомоторний силову установку з віддачею «понад 400 кВт» (понад 544 к.с.). Раніше розробники заявляли лише про 225 кВт (306 к.с.), а на більш потужну версію лише натякали.

Ще в березні число попередніх заявок на Ocean перевищило 14 000. Фірма обіцяє багато приємних особливостей моделі: від швидкої зарядки при 150 кіловатах і до комплексу помічників водія Intelligent Pilot з оновленням ПЗ «по повітрю».

кросовер Fisker Ocean
кросовер Fisker Ocean

Хенрік Фіскер поки не розкрив усіх секретів, але написав, що в скоригованої конструкції застосовані інвертори на карбіті кремнію і якесь унікальне зчеплення, що дозволило «домогтися запасу ходу і продуктивності разом».

інтер'єр кросовер Fisker Ocean
інтер’єр кросовер Fisker Ocean

Інтер’єр Ocean буде оброблений тканиною з поліестерових волокон, отриманих з перероблених пляшок для води і іншого пластика. Тим самим буде внесений вклад в загальне скорочення викидів автомобілем, включаючи виробництво (як крок до «кліматично нейтрального авто»).

Скоригований буде запас ходу на зарядці

Попередні специфікації говорили про 250-300 милях (402-483 км). Зараз на офіційній сторінці моделі видно числа 250-350 миль (402-563 км), але і вони можуть бути не остаточними. Попередньо ми повідомляли про ємність тягової батареї в 80 кВт • год. Випускати Fisker Ocean буде фірма Magna в Європі. Старт серійного виробництва намічений на четвертий квартал 2022 року. Ціна базової версії, як і раніше заявлена ​​на рівні $ 37 499. Компанія також задумала віддавати кросовер за передплатою (перший внесок $ 2999 і потім $ 379 в місяць з пробігом до 48 280 км на рік).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я