Toyota RAV4 Mountain Rescue нагадає про працю рятувальників

0
277

Офіційних повідомлень від Тойоти про автомобіль ще немає, так що немає і повних технічних даних

Дилер Netz Toyota Toyama покаже 13 і 14 березня концепт Toyota RAV4 5D Adventure Mountain Rescue в виставковому центрі Aeon Mall в місті Такаока (префектура Тояма). Це погляд Тойоти на техніку для рятувальних операцій в горах. Спочатку шоу-кар був створений до Токійського автосалону (Tokyo Auto Salon 2021), але той скасували через вірус (вірніше, перевели в віртуальний формат).

Як повідомляє Car Watch Impress, Mountain Rescue розвиває ідеї концепту RAV4 Adventure Gear, показаного на Tokyo Auto Salon 2020 (внизу). Справа: простий RAV4 для порівняння.

Mountain Rescue нагадує версію TRD Off-Road з зубастими шинами і, схоже, трохи збільшеним кліренсом, але йде далі в оснащенні. Тут кріплення для камер і додаткового світла, багажник на даху з проблисковими люстрою і лампами «по колу», буксирні гаки і додаткові ручки на стійках, Гілкоріз та рятувальне обладнання в багажнику. З паркетника можна запускати дрон для огляду місцевості. Вийшов в деякому роді відповідь на лісоохоронній Bronco + Filson Wildland Fire Rig або на рятувальні Ніссан Frontier Sentinel і RE-Leaf.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

four + 5 =