Toyota розробила механічну коробку передач для електрокарів, але вона не працює

0

При перемиканні контролер обчислює віртуальні обороти двигуна та відображає їх на приладі.

Компанія “Тойота” подала патентну заявку на свій новий винахід — механічну коробку передач для повністю електричних автомобілів.

Все виглядає натурально: є традиційний важіль перемикання як на GR 86 і навіть педаль зчеплення, але все це працює не як у машинах із двигунами внутрішнього згоряння. І педаль, і “ручку” сам виробник у документі називає “псевдо”, і каже, що жодної практичної функції вони не несуть. Тобто все це служить лише для розваги, і підключається по проводах.

При «перемиканні передач» спеціальний контролер обчислюватиме віртуальні обороти двигуна та відображатиме їх на приладі, при цьому симуляція зміни щаблів супроводжується характерним звуком, викликаним перериванням тяги електромоторів.

Втім, тема електрокарів із механічною коробкою передач не нова. У вересні ми протестували електричний УАЗ із «ручкою» від фірми MW Motors. Втім, «кочергу» можна і не чіпати: третя передача – суть автомат, про перші дві та четверту можна взагалі забути, а «п’яту» чехи рекомендують встромляти тільки на шосе та швидкостях під 100 км/год.

Інша компанія – Electrogenic – займається конвертацією старих автомобілів у електрокари. Один з їхніх останніх проєктів – Porsche 356, якому залишили оригінальну «чотириступку». Дорогою «ручкою» також можна «грати», імітуючи зміну щаблів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКак оформить микрокредит онлайн на выгодных условиях
наступна статтяСтало відомо, коли саме завершиться випуск поточного Ford GT

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я