У Німеччині тестують “магнітний бетон” для зарядки електромобілів під час руху

0
BMW 530e iPerformance

Різні рішення для бездротової зарядки електромобілів неодноразово тестувалися, в тому числі в Корнельському університеті в Нью-Йорка і навіть в таксі у Норвегії. Це не особливо «проривна» технологія, тому що індукційні зарядки використовуються зараз всюди для зарядки, наприклад, телефонів.

І ось зараз вийшов проект, який є результатом співпраці INDOT, Purdue University та німецької компанії Magment GmbH. Magment розробляє і проектує «магнітний бетон» для використання в різних рішеннях, включаючи бездротову зарядку електромобілів.

Мета пілотного проекту в Індіані – прокласти бездротову зарядку на 400-метровій ділянці дороги

Бетон Magment буде встановлений з боку тротуару, так що електромобілі, які будуть проїжджати повз або припарковані вздовж тротуару, будуть заряджатися.

У своєму прес-релізі Magment пише, що якщо їм це вдасться, це буде перше в світі бетонне шосе з бездротовою зарядкою. Технологія Magment працює через котушки, вбудовані в пластини з намагніченого цементу.

Очевидно, що в електромобілях, які будуть заряджатися від системи, також буде потрібно аналогічна котушка, яка підключена до вбудованої системи зарядки.

Проект складається з трьох етапів і почнеться цієї осені.

Magment вже відома своїми системами електрифікації підприємств. Вони встановлюють подібні покриття на складах і фабриках. Це дозволяє полегшити навантажувачі, так як їм не доведеться тягати на собі великі і дорогі батареї.

Власне цілком логічно, що вони хочуть встановити подібну систему на вулиці.

До речі, це далеко не перший проект такого типу. Уже в 2017 Рено обіцяла встановити щось подібне у Франції і випробувати таку систему на своїх електромобілях. Тоді французи побудували випробувальний полігон недалеко від Парижа і заряджали фургони Renault Kangoo ZE за допомогою обладнання для бездротової індукційної зарядки Qualcomm Halo. Випробувачі у Франції перевіряли систему в екстремальні умови експлуатації, наприклад роботу під дощем, снігом, при 50% збігу приймача / передавача, і так далі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНорвежці полюбляють свої електромобілі, компанія Tesla – серед лідерів
наступна статтяФотографії про “кладовища електромобілів” виявилися міфом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я