В Австралії Toyota терміново відкликає Yaris Hybrid через проблеми з гібридною системою безпеки

0

Toyota Aus випустила терміновий бюлетень, в якому рекомендує дилерам припиняти поставки гібридів Yaris та Yaris Cross Hybrid через проблеми з гібридною системою безпеки, які можуть спричинити раптову зупинку автомобіля

Гібридне відкликання впливає приблизно на 1300 автомобілів, які або вже були доставлені клієнтам, або перебувають на складі виставкового залу, чекаючи на продаж.

Друге відкликання – за участю 2300 моделей Toyota Yaris Cross, як бензинових, так і гібридних – було реалізовано для можливої ​​поломки задніх ременів безпеки.

Під заголовком “Повідомлення про термінові дії на місцях, кампанія з відкликання безпеки” бюлетень говорить: “Toyota визначила, що існує потреба в ініціюванні відкликання, пов’язаної з безпекою” для цілого ряду автомобілів “Yaris Hybrid та Yaris Cross Hybrid” в Австралії”.

Бюлетень продовжує: “Усередині гібридної трансмісії … неналежне нанесення антикорозійного масла на заслінку трансмісії може спричинити ненормальне ковзання під час швидкого розгону”

Toyota заявляє, що ще може спрацьовувати попереджувальне світло, яке “згодом може призвести до зупинки гібридної системи”.

Toyota заявляє, що на місцевому рівні було зареєстровано 20 інцидентів, коли спрацьовував попереджувальний індикатор, але не раптовий глух.

Постраждалі моделі виготовлялися з жовтня 2019 року по вересень 2020 року. На тих моделях, що випускаються з тих пір, застосовується засіб захисту.

Ремонт є дорогим і трудомістким, і для того, щоб отримати доступ до ураженої частини, потрібно буде зняти двигун. Як і у випадку з усіма претензіями щодо гарантії, за відкликання з клієнтів не стягується плата.

Деякі експерти підрахували, що ремонт – це щонайменше дводенна робота, і сподіваються, що багато клієнтів залишатимуться без свого автомобіля днями.

У заяві Toyota йдеться: “Очікується, що на заміну вхідного демпфера піде приблизно 8,5 годин. Однак, залежно від графіка роботи дилера, власнику може знадобитися зробити автомобіль доступним протягом тривалого періоду . ”

Незрозуміло, чи надасть Toyota безкоштовні автомобілі в оренду власникам постраждалих транспортних засобів, однак згідно із австралійським законом про споживачів клієнти мають право на альтернативний транспорт, поки їхні машини ремонтуються, якщо вони довгий час не їздять з дороги.

Toyota заявляє, що клієнти можуть продовжувати їздити на зразкових моделях, поки не зможуть призначити зустріч для роботи з відкликання, однак, якщо загориться попереджувальний індикатор, Toyota порадила клієнтам звернутися до своїх дилерів.

В окремому відкликанні деякі моделі Toyota Yaris Cross закликаються до дилерів для заміни ременів безпеки заднього центра.

Усі 2300 моделей Toyota Yaris Cross, виготовлені з квітня по жовтень 2020 року, відкликаються, оскільки “існує ймовірність того, що ремінь безпеки може бути пошкоджений гострим краєм металевого кріплення кріплення ременя безпеки під час удару зіткнення через неправильне виготовлення якщо це сталося, у гіршому випадку ремінь безпеки може бути зірваний, і це не буде належним чином стримувати пасажира “.

Toyota Yaris та Toyota Yaris Cross – абсолютно нові моделі з нуля і продаються в Австралії менше шести місяців.

Обидва автомобілі виготовляються в Японії та оснащені найсучаснішими характеристиками безпеки та технологій, і є єдиними гібридними автомобілями у своїх відповідних класах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЕлектрофургон Canoo MPDV від каліфорнійського стартапу порадує служби доставки
наступна статтяМарка електрокарів Lucid почала експансію на схід США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я