Без участі французів в Ірані поновлюється виробництво першої моделі Renault Logan

0
242

В Ірані відновлять виробництво Renault Logan першого покоління без участі французів. Випуск цієї моделі зупинили в 2018-м із-за жорстких санкцій США проти країни

Два роки тому західні компанії вимушено – через тиск з боку американців – припинили свою діяльність в Ірані, серед них була і Renault, яка співпрацювала з концерном SAIPA – другим за величиною місцевим автовиробником. В результаті ринок втратив одну з найпопулярніших моделей – Renault Logan першого покоління, яка проводилася тут під ім’ям Renault Tondar 90 і мала деякі локальні особливості начебто оригінального оформлення кришки багажника. Тепер SAIPA повідомила про те, що вирішила відновити випуск Логана без дозволу Renault.

Виробництво машини планують локалізувати на 85% – це дозволить розірвати залежність від завезення компонентів з-за кордону. Для попередньої версії Tondar 90 Renault поставляла 45% комплектуючих. Імпортозаміщення Логан з’явиться протягом 18 місяців, він буде мати модернізований дизайн.

Очікується, що машина буде оснащуватися двигунами і коробками передач власного іранського виробництва. Представник SAIPA Джавад Сулеймані заявив, що їхня мета – зробити машину краще, ніж та, яка випускалася під наглядом Renault.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

twelve + five =