В Києві оновили більше половини автопарку ремонтних бригад кабельних ліній та трансформаторних підстанцій

0

ДТЕК Київські електромережі оновив парк спеціалізованого автотранспорту. Ремонтні бригади кабельних ліній та трансформаторних підстанцій отримали 16 нових сучасних автомобілів. Вони споживають менше палива, тож не спричинятимуть додаткового навантаження на екологію багатомільйонного міста. А також маневрені, що сприятиме більш швидкій ліквідації аварій на електричних лініях.

Автопарк ДТЕК Київські електромережі поповнили 16-ма новими автомобілями FIAT DUCATO. Їх спеціально обладнали для роботи ремонтних бригад кабельних ліній та трансформаторних підстанцій. Кошти на їх закупівлю були передбачені інвестиційною програмою компанії на 2020 рік.

«ДТЕК – надійний партнер суспільства. Ми модернізуємо технічну базу компанії задля того, щоб наші бригади більш оперативно ремонтували кабельні лінії, а наші клієнти якнайменше часу перебували без світла через аварії», – підкреслив Денис Бондар, виконувач обов’язків генерального директора ДТЕК Київські електромережі.

За словами очільника компанії, усього в розпорядженні ремонтних бригад кабельних ліній та трансформаторних підстанцій, працювали 25 автомобілів. Переважно старі ГАЗони та ГАЗелі. З появою нових авто цей автопарк оновився більш ніж на 60%. Решту автомобілів планують замінити упродовж наступного року.

Нові FIAT DUCATO від раніше використовуваних авто відрізняються більшою економічністю та екологічністю. Адже використовують на умовні 100 кілометрів маршруту вдвічі менше палива (9 проти 20 літрів). Також вони сертифіковані за екологічним стандартом Євро-5. А отже менше забруднюють довкілля.

До кінця поточного року столичні енергетики реконструюють 6 високовольтних підстанцій Києва. На них оновлять енергетичне обладнання та налагодять сучасні системи управління. В ці роботи компанія інвестує майже 400 мільйонів гривень.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Прес-служба ДТЕК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяМайбутній Ford C-SUV показаний з передньою фасадною панеллю
наступна статтяУ наступному році індійський автовиробник Tata випустить трирядний позашляховик Gravitas та серійний мікро-позашляховик HBX

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я