У Росії запропонували посилити покарання для гучних мотоциклістів

0

У Держдумі збираються посилити покарання для тих власників мотоциклів, хто перевищує встановлені норми шуму. Робота над проектом закону вже ведеться.

Російські депутати розробляють закон про підвищення штрафів для мотоциклістів. Такою інформацією в четвер, 20 серпня, ділиться РІА «Новости» з посиланням на автора ініціативи Михайла Старшинова.

Поправки пропонують внести до чинного КпАП. Сьогодні цей документ за використання транспорту, чий рівень шуму вище нормативних показників, має на увазі попередження або штраф в 500 рублів. Такі заходи, за словами автора ініціативи, не можна назвати ефективними. Страшин підкреслюють, що багато цей закон ігнорують.

За словами парламентарія, один гучний мотоцикліст створює дискомфорт для тисячі інших людей. На це і скаржаться мешканці багатьох районів.

Що стосується нового розміру грошового покарання за шум, то штраф повинен відповідати тій меті, яка ставиться перед ним. При цьому цифра повинна бути адекватна. Конкретні суми зараз обговорюють експерти. В цілому ж новий закон спрямований на вироблення у громадян відповідального ставлення до існуючих правил.

В России предложили ужесточить наказание для шумных мотоциклистов

А тим часом в РФ запропонували дозволити мотоциклістам їздити між рядами. Для цього необхідно буде переглянути ПДР, чітко прописавши там такого роду пункт, зробивши акцент на вимогах і нормах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяTesla запатентувала незвичайний склоочисник
наступна статтяРемонт склопідйомників – Mitsubishi Lancer, 1.6 л., 2000 года

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я