В шинах почнуть встановлювати датчики, які самі слідкують за зношуванням

0

Як це пов’язано зі збільшенням числа електромобілів у світі?

Електромобілі змінюють автомобільну промисловість в різноманітних галузях, але шин це поки що торкнулось найменше. Однак виробники шин дивляться на електромобілі як на проблему, яка потребує особливої уваги.

Для електромобілів існують унікальні фактори, які можуть впливати на характеристики та довговічність шин. Наприклад, електродвигуни миттєво передають потужність на шини. Тож якщо натиснути на педаль акселератора миттєво, шини почнуть прокручуватись чи навіть задимлять. Таке миттєве збільшення крутного моменту негативно впливає на характеристики та зношування шин.

Вага також є додатковим фактором для виробників шин, оскільки батареї та електродвигуни роблять транспортні засоби важчими. Це невелика проблема – шинники роблять свою продукцію і для набагато важчих транспортних засобів. Але вона все одно вимагає від виробників шин переосмислення процесу. Опір коченню також важливий, адже він впливає на економічність.

Таким чином, шинні компанії не просто розробляють нові типи шин. Їм також потрібні нові способи збору даних як для цілей розробки, так і для попереджень водіїв. І це виходить далеко за рамки контролю тиску в шинах. Провідні шинні бренди, такі як Continental, Goodyear, Michelin і Bridgestone, працюють над новими датчиками, які можуть відстежувати температуру, потенційні проколи та надавати сповіщення водіям у разі виникнення проблеми.

Чи скоро ця система почне використовуватися, ще невідомо. Але немає сумніву, що шинні компанії, як і багато інших виробників у наші дні, переосмислюють, як найкраще рухатися вперед у світі, що стає все більш електричним.

Авто24: https://auto.24tv.ua/v_shynakh_pochnut_vstanovliuvaty_datchyky_yaki_sami_slidkuiut_za_znoshuvanniam_n44188

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяRenault тестує новий Duster
наступна статтяПальне продовжує дешевшати: середня ціна впала до 48,25 грн за літр

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я