В Україні змінять порядок складання практичного іспиту на права

0

Згідно з чинним в Україні порядком отримання посвідчення водія, учень, який пройшов теоретичний курс, має тільки три спроби скласти практичний іспит. Після трьох провалів виникає необхідність знову вивчати теорію. Незабаром цей порядок зміниться у більш зручний для громадян бік.

Як пояснив керівник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик, охочі отримати права зможуть складати практику необмежену кількість разів, але з однією умовою. Повторювати іспит можна буде тільки впродовж двох років з моменту закінчення автошколи – поки діє свідоцтво про проходження теоретичного курсу.

І це не всі вдосконалення, які незабаром запровадить МВС. Так оформити талон попереднього запису на практичний онлайн іспит можна буде, не відвідуючи територіальний сервісний центр МВС. Форма для запису з’явиться на сайті Головного сервісного центру МВС.

Також претендентам на водійське посвідчення дадуть більше часу на оскарження рішення екзаменатора. Після запровадження змін строк отримання відеозапису та заперечення результатів іспиту становитиме 30 днів.

Зміни в процесі складання іспитів на права відбудуться в рамках реформи сервісних центрів МВС, яка має більшою мірою завершитись до кінця цього року. Стартувати реформа повинна уже влітку. Одна з цілей змін – викорінити корупцію у процесі отримання водійського посвідчення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВід ДТП до повного відновлення авто: як працює аварійний комісар
наступна статтяBMW i7: розкішних електромобілів з майбутнього

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я