В ЄС деякі політичні партії пропонують скасувани заборону на двигуни внутрішнього згорання з 2024 року

0

Європейська народна партія (ЄНП), асоціація християнських та соціальних партій Європи, оголосила, що після виборів 2024 року планує скасувати запроваджену заборону ЄС на двигуни внутрішнього згоряння після 2035 року.

«Якщо моя група зможе отримати більшість після європейських виборів, ми скасуємо заборону на двигуни внутрішнього згоряння, ухвалену Європейським парламентом у цей законодавчий період. Я хотів би виправити рішення, ухвалене партіями червоних та зелених, яке призводить до величезних конкурентних невигід для ЄС», — заявив голова ЄНП Вебер.

Після того, як правоконсервативні партії відмовилися дати згоду на європейське зелене божевілля, коли 14 лютого 2023 року в Європейському парламенті було прийнято абсолютно божевільний/утопічний закон, християнські/соціальні партії тепер, схоже, теж згадали про здоровий глузд і готові зробити це, щоб знову припинити це безумство.

Є сторінки та сторінки причин скасування цього абсурдного рішення:

– Європейська автомобільна промисловість є найважливішим сектором економіки Європи. Мільйони людей турбуються про свою роботу з лютого 2023 року.
– План із 2035 року реєструвати лише електромобілі технічно та практично неможливо реалізувати. Недостатньо сировини покриття попиту електромобілі.

Насправді скасування двигунів внутрішнього згоряння означає нічим іншим, як скасування індивідуальної мобільності і свободи – старої тоталітарної мрії зелених апокаліптичних сект.

Навіть цілодобова пропаганда, мільярди євро податкових надходжень як допоміжні виплати і каральні податки на паливо, що постійно зростають, не можуть змінити думку споживачів – абсолютна більшість рішуче відкидає покупку електромобілів.

Не кажучи вже про те, що нам все одно не вистачить електрики мільйонів електромобілів.

І, зрештою, заборона на двигуни внутрішнього згоряння в Європі не вплине на глобальний клімат.

Очікуваний економічний бум в Африці в 21 столітті призведе до збільшення добробуту і, отже, збільшення кількості транспортних засобів, що зробить абсурдними всі відмови Європейського Союзу.

В обох Америках електромобільність у жодному разі не є темою, а в Азії взагалі покладаються на відкритість технологіям і свободу вибору замість примусу, як у ЄС.

Єдиний ефект божевілля заборони двигунів внутрішнього згоряння в ЄС – автомобільна промисловість перенесе робочі місця та виробництво з Європи, тим самим назавжди знищивши сотні тисяч робочих місць.

І (колишні) економічні партії ЄНП тепер, здається, зрозуміли це і натискають на екстрене гальмо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЦіни на бензин в Україні найближчим часом почнуть падати
наступна статтяУ Хмельницькому поліцейські затримали водія, який у стані сп’яніння на смерть збив 55-річну жінку та зник з місця події

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я