В Європі хочуть відтермінувати впровадження Євро-7

0

Країни ЄС обговорюють компромісний проект нових правил викидів для транспортних засобів з ДВЗ, який пом’якшує обмеження, моніторинг і відкладає дату початку скорочень.

Європейські автовиробники сперечаються проти Євро-7, кажучи, що це надто дорого, а екологічні переваги будуть незначними. Вони стверджують, що в 2035 році продажі нових автомобілів з викидами COбудуть заборонені, тому було б краще зосередити інвестиції на збільшення виробництва електромобілів, щоб задовольнити цей майбутній попит.

У проекті, представленому Іспанією, кінцеві терміни впровадження нових правил викидів до середини 2025 року для легкових автомобілів і середини 2027 року для вантажівок будуть перенесені.

За проектом легкові та невеликі вантажівки мають відповідати вимогам лише через 24 місяці після набрання чинності постановою. Для автобусів і вантажівок понад 3,5 т запропоновано відтермінування – 48 місяців.

Водночас уряд Британії вирішив відкласти заборону на продаж нових бензинових і дизельних автомобілів з 2030 р. на 2035 р.

https://auto.24tv.ua/tag/avtobiznes_tag70

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНа електромінівен Kia Ray за 20 тисяч доларів вже набрали замовлень на півтора року вперед
наступна статтяМенше і дешевше за RAV4: Toyota готує новий кросовер

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я