Номерні знаки для автомобілів в Україні закріплюватимуть не за місцем прописки власника, а за місцем реєстрації

0

В Україні змінили визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу

Тепер номерні знаки закріплюватимуть не за місцем прописки власника, а за місцем реєстрації (перереєстрації) авто.

Міністерство внутрішніх справ ухвалило наказ від 02 березня 2021 року №166, який встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначено правила застосування, типи та основні розміри державних номерних знаків та встановлено вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик. Про це повідомили на сайті Головного сервісного центру МВС.

Основним нововведенням є те, що кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області. Водночас це не поширюється на знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі.

“Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих витрат: матеріальних на виготовлення і логістичних на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів. У кінцевому результаті це призведе до економії бюджетних коштів”, – зазначили в ГСЦ МВС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАвтомобілі компанії Tesla можна придбати за криптовалюту біткоїн
наступна стаття“Укрпошта” закупить 1860 нових Сitroen Berlingo L2 Worker для пересувних відділень

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я