В Україні пристібається лише кожен четвертий водій – дослідження

0
224

В Україні ремені безпеки можуть зберегти життя 800-900 людей на рік. Водночас у країні пристібається лише кожен четвертий водій.

Директорка Центру демократії та верховенства права, експертка дослідження “Рівень користування ременями безпеки серед водіїв у великих містах України у 2020 році” Олеся Холопік заявила, що якби до пристібання ставилися відповідальніше, кількість загиблих унаслідок ДТП була би значно меншою.

Про це повідомляє “Громадське радіо“.

“За приблизними розрахунками, десь 800-900 людей могли би врятувати свої життя під час аварії. А так у нас, на жаль, критична ситуація, лише кожен четвертий водій пристібається”, – сказала Холопік.

Вона додала, що після ухвалення закону щодо підвищення відповідальності за порушення правил дорожньої безпеки в суспільстві почали жваво обговорювати тему керування у стані алкогольного сп’яніння. За словами експертки, окрім цієї критичної проблеми в Україні, також важливо більше звертати увагу на проблему пристібання.

“Найтоповішою темою обговорення стало кермування у стані алкогольного сп’яніння, і я розумію, що це дійсно критична проблема в Україні. Але хочу сказати, що, на жаль, у ДТП в Україні гинуть і травмуються ще й через інший фактор – це перевищення швидкості, про нього трошки менше говорять. Але всі говорять ще менше про ремені безпеки як засіб пасивної безпеки, який найефективніше у випадку аварії може врятувати та зберегти життя водіїв і пасажирів”, – сказала експертка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

thirteen + 12 =